عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مسئولان انتظامي به منظور حفظ جان شهروندان با هرگونه تجمع به شدت مقابله كنند

مسئولان انتظامي به منظور حفظ جان شهروندان با هرگونه تجمع به شدت مقابله كنند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:46 ق.ظ

89/12/01 - 09:24
شماره:8912010108
دبيركل اتحاديه جامعه اسلامي دانشجويان در گفت‌وگو با فارس:
مسئولان انتظامي به منظور حفظ جان شهروندان با هرگونه تجمع به شدت مقابله كنند

خبرگزاري فارس: دبير كل اتحاديه جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه‌هاي سراسر كشور تأكيد كرد: مسئولان امنيتي و انتظامي كشورمان در جهت حفظ جان شهروندان در برابر اقدامات تروريستي منافقين، بايد با هرگونه تجمع فتنه‌گران به شدت مقابله كنند.

ايوب توكليان دبير كل اتحاديه جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه‌هاي سراسر كشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، اظهار داشت: اغتشاش آفريني در جهت منافع آمريكا و صهيونيست‌ها و با نقش‌آفريني منافقان نمونه واضح و مشخص محاربه با نظام است و حكم كساني كه در اين اغتشاش‌ها عليه نظام شركت مي‌كنند قصاص و اعدام است.

وي با بيان اينكه قوه قضائيه اگر به بهانه مصلحت نظام سران فتنه را محاكمه نمي‌كند،‌ بايد بداند كه عدم محاكمه آنها به صلاح نظام نيست،‌ افزود: سران فتنه بايد هر چه سريع‌تر محاكمه شوند و به سزاي اعمال پليدشان برسند.

دبير كل اتحاديه جامعه اسلامي دانشجويان تاكيد كرد: تمام كساني كه در اغتشاشاتي كه منافقين و سران فتنه ترتيب مي‌دهند حضور دارند در حكم محارب هستند.

توكليان با هشدار جدي به سران فتنه و كساني كه قصد اغتشاش آفريني در كشور دارند، تصريح كرد: نگذاريد بلايي كه مردم سر شاه و بني‌صدر آوردند، سر شما بياورند.

وي با بيان اينكه صبر مردم در اغتشاش‌آفريني منافقين و سران فتنه لبريز شده است، گفت: اگر رهبر انقلاب اشاره كند، لحظه‌اي به سران فتنه و فتنه‌گران فاسق امان نخواهيم داد.

دبير كل اتحاديه جامعه اسلامي دانشجويان در پايان با اشاره به نقش‌آفريني كروبي و موسوي در پازل رژيم صهيونيستي تاكيد كرد: مسئولان نظام بايد با تدابير ويژه از جان شهروندان محافظت و با اغتشاشگران برخورد كنند؛ مسئولان بايد با اتخاذ تدابير ويژه از برگزاري هرگونه تجمع كه شرايط را براي اقدامات تروريستي منافقين فراهم مي‌كند، جلوگيري و با مسببان آن به شدت برخورد كنند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها