عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كوثري: نيرو‌هاي امنيتي با تجمعات غيرقانوني قاطعانه برخورد كنند

كوثري: نيرو‌هاي امنيتي با تجمعات غيرقانوني قاطعانه برخورد كنند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:47 ق.ظ

89/12/01 - 09:27
شماره:8912010133
با اشاره به تلاش منافقين براي ترور هموطنان ايراني؛
كوثري: نيرو‌هاي امنيتي با تجمعات غيرقانوني قاطعانه برخورد كنند

خبرگزاري فارس: نايب رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس تاكيد كرد كه نيرو‌هاي امنيتي براي ايجاد آرامش در جامعه و جلوگيري از به ثمر رسيدن اهداف شوم منافقين براي ترور شهروندان، بايد با عواملي كه قصد ايجاد تنش و تشويش در جامعه را دارند به شدت برخورد كند.

اسماعيل كوثري نايب رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، با اشاره به برنامه‌ريزي فتنه‌گران براي ايجاد اغتشاش در كشور اظهار داشت: نيروهاي امنيتي و انتظامي وظيفه دارند كه امنيت و آرامش جامعه را برقرار كنند، بر اين اساس اين نيروها بايد با هر حركت غيرقانوني قبل از شكل‌گيري آن برخورد قاطع داشته باشند.

وي افزود: اين نيروها با كار اطلاعاتي عوامل دشمن را شناسايي مي‌كنند و با منافقان و گروه‌هاي ديگري كه قصد ناامن كردن كشور را دارند با شديدترين نحو برخورد خواهند كرد.

كوثري ادامه داد: وظيفه نيروهاي امنيتي و اطلاعاتي اين است كه به بهترين نحو كاري كنند كه در جامعه امنيت برقرار شود تا مردم آرامش كنند.

نايب رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس با اشاره به برنامه ريزي‌ منافقين براي سوءاستفاده از تجمعات احتمالي و كشتار شهروندان اظهار داشت: دشمنان زماني كه مي‌بينند نمي‌توانند از راه‌هاي معمول كار خود را پيش ببرند منافقين را تشويق مي‌كنند كه دست به كشتار مردم بزنند، بر اين اساس نيروهاي اطلاعاتي و امنيتي بايد با افرادي كه قصد ايجاد تجمع هاي غير قانوني دارند برخورد كنند چرا كه منافقين با سو استفاده از اين تجمعات قصد دارند براي كشتن شهروندان برنامه‌ريزي كنند.

وي تاكيد كرد كه نيرو‌هاي امنيتي براي ايجاد آرامش در جامعه بايد با عواملي كه قصد ايجاد تنش و تشويش در جامعه را دارند به شدت برخورد كند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها