عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دستگاه‌هاي امنيتي براي حفظ جان شهروندان با هرگونه تجمع برخورد كنند

دستگاه‌هاي امنيتي براي حفظ جان شهروندان با هرگونه تجمع برخورد كنند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:49 ق.ظ

89/12/01 - 09:42
شماره:8912010147
كشوري در گفت‌و‌گو با فارس:
دستگاه‌هاي امنيتي براي حفظ جان شهروندان با هرگونه تجمع برخورد كنند

خبرگزاري فارس: عضو شوراي تبيين مواضع بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي تهران‌بزرگ تاكيد كرد: مناقان قصد دارند در تجمعات خياباني تهران از فرصت‌هاي پيش آمده سوء استفاده كنند و هموطنانمان را مورد هدف قرار دهند، بنابراين دستگاه‌هاي امنيتي بايد به صورت جدي با هرگونه تجمعات خياباني برخورد كنند.

مجتبي كشوري عضو شوراي تبيين مواضع بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي تهران‌بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، گفت: آن چيزي كه در 25 بهمن اتفاق افتاد نارضايتي مردم نبود و با توجه به خنثي شدن پي‌‌در‌پي توطئه‌هاي دشمنان انقلاب اسلامي، منافقان عملا وارد فاز مقابله با نظام اسلامي شده‌اند.

وي افزود: مناقان و گروهك‌هاي معاند قصد دارند در تجمعات خياباني تهران از فرصت‌هاي پيش آمده سو استفاده كنند و هموطنانمان را مورد هدف قرار دهند تا با كشته‌سازي ملت را نسبت به نظام اسلامي بدبين كنند كه بدين ترتيب بر دستگاه‌هاي اطلاعاتي و امنيتي كشور واجب است تا به صورت جدي با هرگونه تجمعات خياباني برخورد كنند.

اين فعال دانشجويي خاطرنشان كرد: اگر قرار باشد فتنه‌گري‌ها در كشورمان خنثي شود بايد با سران فتنه نيز كه اكنون در دامان منافقين قرار گرفته‌اند برخورد جدي شود.

مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه علامه‌طباطبايي در ادامه تصريح كرد: منافقان و ساير گروهك‌هاي معاند نظام اسلامي اكنون در داخل كشور به سران فتنه و حاميان آنها دلخوش كرد‌ه‌اند و لذا بايد دستگاه‌هاي اطلاعاتي و امنيتي كشور با هرگونه تحركات تخريبي حتي كوچك برخورد جدي و بدون قيد و شرط داشته باشند.

وي در پايان تأكيد كرد: استكبارجهاني و حاميان داخلي آنها با توجه به اينكه منافقان اقدامات مسلحانه را بهترين راه براي مقابله با نظام اسلامي ديده‌اند آخرين تير تركش خود را پرتاب مي‌كنند و قصد دارند با ايجاد رعب و وحشت در ميان ملت، كشور را به هرج و مرج بكشند اما ملت ايران همواره با حضور خود در صحنه آنان را ناكام گذاشته‌اند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها