عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

از نتيجه بازي با ذوب‌آهن اصفهان راضي نيستم

از نتيجه بازي با ذوب‌آهن اصفهان راضي نيستم
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:02 ق.ظ

 غلامرضا كاظمي شنبه شب در حاشيه بازي تيم نوجوانان صباي قم و ذوب‌آهن اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با بيان اينكه سه امتياز بازي امروز با ذوب‌آهن اصفهان براي ما حياتي بود، اظهار داشت: در مسابقات اين فصل ليگ برتر فوتبال نوجوانان كشور به دليل حضور تيم‌هاي قوي و سطح بالا، بازي‌هايي در سطح بالا را شاهد هستيم و به همين دليل بايد از مسابقه بعدي با تمركز بيشتري مقابل حريفان قرار بگيريم. 
وي ادامه داد: با اينكه در خانه و در مقابل تماشاگران خودي بازي مي‌كرديم، بازي چندان آسان و ساده‌اي با ذوب‌آهن اصفهان در پيش نداشتيم، اما با جديت به دنبال سه امتياز بازي با ذوب‌آهن اصفهان بوديم و مي‌خواستيم اين تيم را در خانه شكست دهيم. 
سرمربي تيم فوتبال نوجوانان صباي قم اظهار داشت: در دو بازي قبل برابر تيم‌هاي فوتبال نوجوانان مينوداروي شيراز و استقلال اهواز سه امتياز از برتري پرگل در ديدار خانگي برابر تيم مينوداروي شيراز در كارنامه داريم و اين براي صباي قم چندان شايسته نيست. 
وي خاطرنشان كرد: بازي صبا در هفته نخست فصل جديد ليگ برتر فوتبال نوجوانان كشور با برتري ارزشمند 4 بر يك صباي قم در مقابل تيم نوجوانان مينوداروي شيراز در خانه همراه بود، اما صبا در هفته دوم در خارج از خانه نتيجه خوبي نگرفت و با حساب 3 بر صفر مقابل تيم فوتبال نوجوانان ذوب‌آهن اصفهان مغلوب شد. 
كاظمي يادآور شد: با اين حال تا پايان مسابقات اين فصل بازي‌هاي زياد ديگري در پيش داريم و بايد در اين ديدار مقابل تيم ذوب‌آهن اصفهان تجربه كافي را به كار بگيريم و در بازي با تيم‌هاي ديگر با قدرت به ميدان رفته و قدر فرصت‌ها را به خوبي بدانيم. 
وي افزود: در مرحله گروهي مسابقات ليگ برتر فوتبال نوجوانان باشگاه‌‌هاي كشور 16 تيم حضور دارند كه در دو گروه بازي‌هاي مرحله گروهي را به شكل رفت و برگشت برگزار مي‌‌كنند تا چهره تيم‌‌هاي صعود ‌كننده به مرحله بعد مشخص شود. 
سرمربي تيم فوتبال نوجوانان صباي قم با اشاره به عملكرد تيمش در اين ديدار تصريح كرد: با اينكه صباي قم در بازي با ذوب‌آهن در ميان ناباوري و در شرايطي در خانه بازي مي‌كرد در پايان مغلوب شد‌ اما واقعيت اين است كه ذوب‌آهن مجموعه‌اي از بهترين‌هاي اين رده سني است اما تيم ما نسبت به سال گذشته تغييراتي داشته است. 
صباي قم امسال در مسابقات ليگ برتر فوتبال نوجوانان باشگاه‌هاي كشور در گروهي دشوار با تيم‌هاي مطرحي همچون ذوب‌آهن اصفهان، تراكتورسازي تبريز و رقباي سرشناس ديگري هم‌گروه است و از سه بازي خود سه امتياز در كارنامه دارد و در مكان پنجم اين گروه جاي گرفته است. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها