عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

براي شركت در جام باشگاه‌هاي آسيا؛ تاج: هفته آينده تصميم مي‌گيريم

براي شركت در جام باشگاه‌هاي آسيا؛ تاج: هفته آينده تصميم مي‌گيريم
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:05 ق.ظ

 به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني باشگاه فولاد ماهان سپاهان، مهدي تاج اظهار داشت: مالكان باشگاه فولاد ماهان از برخي موضوعات دلخور بودند كه من و آقاي كفاشيان در تماس‌هاي تلفني از آنها در خواست كرديم تا با حمايت‌هاي بي‌دريغشان از تيم ملي فوتسال، بازيكنانشان را در اختيار اين تيم قرار دهند. 
وي با بيان اينكه از مديرعامل باشگاه ماهان به دليل حمايت‌هاي هميشگي از تيم ملي فوتسال تشكر مي‌كنم، ادامه داد: ريخته‌گران هم با نظر مثبت خود درخواست ما را عملي كرد و اجازه داد تا بازيكنانشان به تيم ملي اضافه شوند. 
تاج ضمن تشكر از استاندار اصفهان كه با تماس خود با مديرعامل باشگاه فولاد ماهان سعي در حمايت از اين باشگاه مردمي دارد، گفت: كفاشيان به مديرعامل باشگاه فولاد ماهان اين قول را داده است تا هفته آينده بعد از بازي برزيل در فدراسيون فوتبال جلسه‌اي با حضور كفاشيان، ترابيان، من و مديرعامل باشگاه فولاد ماهان تشكيل و در مورد نماينده ايران در جام باشگاه‌هاي آسيا تصميم‌گيري شود. 
نايب رئيس فدراسيون فوتبال ادامه داد: بايد از مديران و مالكان باشگاه فولاد ماهان تشكر كنم كه با حضورشان در ورزش فصل جديدي از پيشرفت را در فوتسال كشور ايجاد كرده‌اند. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها