عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ميليون‌ها دلار وجوهات نقد و جواهرات در كاخ بن علي پيدا شد

ميليون‌ها دلار وجوهات نقد و جواهرات در كاخ بن علي پيدا شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:11 ق.ظ

  تلويزيون دولتي تونس از يافتن ميليون‌ها دلار در يكي از كاخ‌هاي زين‌العابدين‌ بن علي ديكتاتور فراري اين كشور خبر داد و براي اولين بار تصاويري از حجم انبوه وجوهات نقد و سكه و جوهرات گران‌قيمت يافته شده در كاخ بن علي را پخش كرد. 
اين مبالغ هنگفت و طلاجات در يكي از انبارهاي سري كاخ رئيس جمهور مخلوع تونس در حومه سيدي بو سعيد در منطقه "قرجاج " پايتخت يافت شده‌اند. 
بنا بر اين گزارش، ‌قرار است اين مبالغ هنگفت بين شهروندان تونسي كه از شدت فساد دولتي رژيم بن علي در فقر و محروميت به‌سر مي‌برند توزيع ‌شوند. 
تلويزيون الجزيره نيز در پوشش اين خبر اعلام كرد كه ميليون‌ها دلار و يورو و جواهرات گران‌قيمت و الماس در يكي از كاخ‌هاي بن علي يافت شد. 
هفدهم دسامبر سال گذشته "محمد البوعزيزي "، يك دوره‌گرد تونسي در اعتراض به مصادره اجناسش از سوي پليس و بيكاري اقدام به خودسوزي كرد كه موج ناآرامي‌ها و اعتراضات بي‌سابقه مردمي را در پي داشت و به سرنگوني نظام ديكتاتوري زين‌العابدين‌ بن علي رئيس و فرار وي به عربستان منجر شد. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها