عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

توسعه و تعالي انسان‌ها با آموزش محقق مي‌شود

توسعه و تعالي انسان‌ها با آموزش محقق مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:12 ق.ظ

 به نقل از روابط عمومي و امور بين‌الملل استانداري خراسان جنوبي، مهدي عارف‌پور صبح امروز در مراسم افتتاحيه دوره آموزشي فناوري‌هاي نوين در صنعت ساختمان اظهار داشت: آموزش در راستاي رشد و توسعه انسان‌ها بسيار مهم و ضروري است. 
وي افزود: اهميت آموزش در عصر نانو تكنولوژي و دنياي صدم ثانيه‌ها به‌ويژه در مباحث اجرايي و عمراني بسيار مؤثر و ضروري است. 
معاون امور عمراني استاندار خراسان جنوبي با اشاره به اثرگذاري آموزش در توسعه‌يافتگي افراد و رشد و تعالي جامعه، تصريح كرد: به دليل جايگاه علم و دانش و ضرورت پرداختن به آن، دوره‌هاي آموزشي در عرصه‌هاي مختلف اجرايي در دستور كار شوراي فني استان قرار گرفته است. 
عارف‌پور ادامه داد: اميد است دفتر فني استانداري به عنوان مسئول كميته آموزش شوراي فني استان با پيگيري مجدانه سبب تداوم اين مهم شود. 
وي اظهار داشت: بايد با استخراج نقاط مثبت هنر اصيل و ريشه‌دار معماري كه سبب ماندگاري چند هزار ساله بعضي از بناها و سازه‌ها شده است و تلفيق آن با علم نوين، شيوه‌هاي جديد و به‌روز به حد ايده‌آل و مطلوب صنعت ساخت‌وساز برسد تا سه عنصر اصلي كميت، كيفيت و اقتصاد مهندسي ارتقا يابد. 
دوره آموزشي فناوري‌هاي نوين در صنعت ساختمان توسط شوراي فني خراسان جنوبي و با همكاري سازمان نظام مهندسي، اداره كل مسكن و شهرسازي، دفتر آموزش و پژوهش استانداري و انجمن شركت‌هاي ساختماني به مدت دو روز در محل سالن ذوالفقار حوزه معاونت عمراني استانداري براي مجريان و كارشناسان دستگاه‌هاي اجرايي استان برگزار كه در پايان گواهي معتبر به شركت‌كنندگان اعطا مي‌شود.

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها