عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

وحدت بايد حول محور ولايت باشد

وحدت بايد حول محور ولايت باشد
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:12 ق.ظ

 رمضانعلي شريفي‌فر در ديدار با مسئولان نمايندگي ولي‌فقيه در رده‌هاي سپاه و بسيج استان سمنان بيان داشت: روحانيان وارثان و ما خوشه‌چينان فضايل و حسنات فكري و رفتاري اين بزرگان هستيم. 
شريفي‌فر افزود: وحدت بايد حول محور ولايت باشد چراكه در غير اين صورت وحدت محكمي نيست و لطمه‌پذير مي‌شود. 
وي تصريح كرد: رسانه ما يك رسانه ديني است و تلاش شده تا برنامه‌هاي معرفتي براي رشد ديني و مذهبي و ولايت‌مداري باشد. 
مديركل صدا و سيماي مركز سمنان افزود: چنانچه روزي احساس شود هدف غير از اين بوده و نگاه ولايت از اين رسانه برداشته شده است، ديگر كار كردن در اين مجموعه معني ندارد.‌ 
وي روحانيان را بهترين مشاوران در امور معرفت ديني، احكام و اخلاق در توليدات صدا و سيما دانست. 
مديركل صدا و سيماي مركز سمنان گفت: با مشاوره‌اي كه با روحانيان و مشاور مذهبي اين مركز صورت گرفته، برنامه‌هاي ديني و معارفي مناسبي به صورت روزانه تهيه شده و در حال پخش است. 
شريفي‌فر ادامه داد: آمادگي داريم تا مانند گذشته با مشاركت همه روحانيان شهرستان‌ها، برنامه‌هاي مذهبي بيشتري را توليد كنيم. 
حجت‌الاسلام جعفر رعايتي، مسئول نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه استان سمنان نيز در اين نشست گفت: صدا و سيماي مركز سمنان با توليد برنامه‌هاي مختلف مذهبي و ديني و استفاده از كارشناسان ديني مناسب، نشان داده كه داراي پرسنل بسيجي و ولايتمدار است. 
وي افزود: روحانيان فعال در سپاه استان سمنان آماده‌اند تا با حفظ ارزش‌هاي ديني و انقلابي و پاسداري از ولايت فقيه در تمام امور فرهنگي در برنامه‌هاي توليدي صدا و سيماي مركز سمنان در كنار برنامه‌سازان فعاليت كنند. 
در اين جلسه، روحانيان دفاتر نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه استان سمنان پيشنهادات، انتقادات و راهكارهاي خود را در خصوص برنامه‌هاي صدا و سيما ارائه كردند. 
در پايان، نمايندگان دفاتر نمايندگي ولي‌فقيه در سپاه استان از قسمت‌هاي مختلف حوزه‌هاي خبر، استوديوهاي سيما، صدا و آپلينگ بازديد كردند. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها