عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

وحدت جهان اسلام براي مقابله با دشمنان ضروري است

وحدت جهان اسلام براي مقابله با دشمنان ضروري است
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:15 ق.ظ

 حجت‎الاسلام غلامعلي حسين‎نژاديان شنبه شب در مراسم گراميداشت هفته وحدت در اين شهرستان با بيان اينكه امروزه استكبار در‌صدد ايجاد تفرقه در بين مسلمانان است، اظهار داشت: مسلمانان جهان بايد با هوشياري كامل در مقابل آنان ايستادگي كرده و از ارزش‌هاي اسلام و انقلاب دفاع كنند. 
وي افزود: اين در حالي ا‌ست كه به بركت پيروزي انقلاب اسلامي و آغاز موج بيداري جهان اسلام، هر روز جلوه‌هاي محكم‌تري از وحدت و انسجام بين مسلمانان ديده مي‌شود و اين اتحاد هراس هر چه بيشتر دشمنان اسلام را به دنبال داشته و دارد. 
حسين نژاديان در ادامه با اشاره به اقدامات ننگين اخير سران فتنه بيان داشت: آنچه كه در روز 25 بهمن با طراحي سران فتنه به بهانه‎‎اي واهي در كشور رخ داد و قلب همه دوستداران انقلاب اسلامي را جريحه‎دار كرد، دقيقا در راستاي اهداف و خواست دنياي استكبار از جمله آمريكا و رژيم صهيونيستي است. 
امام جمعه بروجن راهپيمايي در راستاي اعلام حمايت از خيزش مردم مصر و تونس را يك ترفند و دسيسه از سوي فتنه‌گران براي ضربه زدن به انقلاب اسلامي عنوان و خاطرنشان كرد: مگر نه اينكه ملت بزرگ ايران همدل و منسجم با نمايشي ميليوني و حماسي در روز 22 بهمن حمايت خود را از قيام مصر و تونس اعلام كرد و ديگر چه نيازي به اين برنامه كور بود. 
حسين‌نژاديان افزود: مشخص نيست چرا عده‎اي مي‎خواهند خود را از صف و جماعت ملت جدا كنند. 
وي ادامه داد: اين اقدام فتنه‎گران مايه تعجب و البته تاسف است چراكه آنها تا ديروز شعار نه غزه نه لبنان جانم فداي ايران سر مي‌دادند اما امروز به يك باره به فكر حمايت از مردم مصر و تونس افتاده‎اند. 
وي افزود: مردم ايران آگاه هستند و مي‎دانند اين اقدام و برنامه فتنه‎گران نه در حمايت از مردم مصر و تونس بلكه در جهت منافع دنياي استكبار و اميال خودشان است. 
حسين‎نژاديان افزود: وقايع 25 بهمن و هماهنگي‌هايي كه از قبل بين فتنه‌گران و محافل بيگانه و لندن نشينان شده بود مهر تأييد ديگري بر همبستگي عوامل فتنه با عناصر خارجي است. 
وي تصريح كرد: كروبي و موسوي يك بار ديگر با اين اقدام خود مردم را عصباني كرده و براي هميشه جنبش به اصطلاح سبز خود را در اين كشور كور كردند. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها