عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

نماينده وزارت ارشاد در قرعه‌كشي‌ جوايز «قهوه تلخ» حاضر نمی شود

نماينده وزارت ارشاد در قرعه‌كشي‌ جوايز «قهوه تلخ» حاضر نمی شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:18 ق.ظ

در پي درخواست رسمي عليرضا كريمي، مديركل دفتر تبليغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي از عوامل شركت «تصوير سبز فردا» ـ كه انحصار توزيع و فروش مجموعه قهوه تلخ در سطح كشور را بر عهده دارد ـ براي اعلام شماره تلفن‌ها و مبلغ واريزي برندگان مجموعه قهوه‌ تلخ و عدم ارائه اين اطلاعات، وي اعلام كرد «به دليل حمايت از حقوق مردم، از اين تاريخ در هيچ يك از مراسم قرعه‌كشي جوايز اين مجموعه شركت نخواهد كرد. 

متن كامل نامه مديركل دفتر تبليغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به اين شرح است: 

«نظر به اينكه حدود 2 ماه قبل آمار دقيقي از اسامي، شماره تلفن و مبلغ واريزي برندگان مجموعه قهوه‌ تلخ را خواستار شدم و آن شركت در ارائه آمار دقيق ناتوان بود زيرا مجموعه‌هاي 1 و 2 و 3 تا آن زمان پرداخت نشده بود و هنوز گويا كماكان پرداخت نشده است و از طرف ديگر در تاريخ 25 بهمن 89 شفاهاً از شما خواسته شد تا مستندات قانوني خود را در خصوص اهداي جوايز برندگان ارائه كنيد كه تا اين زمان مداركي ارسال نشده است، لذا به دليل حمايت از حقوق مردم كه اكثريت قريب به اتفاق به واسطه جوايز به سمت آن مجموعه آمدند و به دليل وظيفه‌اي كه در عهده‌ دارم از اين تاريخ در هيچ يك از مراسم قرعه‌كشي شما شركت نمي‌كنم. 

زيرا احساس مي‌كنم علي‌رغم آنكه حفاظت از حقوق مردم از جمله وظايف قوه محترم قضائيه است ولي عدم حضور اينجانب نيز براي اطلاع‌رساني مردم از نحوه دريافت حقوقشان مؤثر است. 

رجا واثق دارم يا هيچ يك و يا اكثريت برندگان وجه نقد از وضع خود و ميزان مبلغ جايزه خود خبري ندارند زيرا تماس‌هاي اينجانب حاكي از اين موضوع است لذا تمامي شماره‌هاي موجود (برندگان) اگر از طريق شما مطلع نشوند و گزارشي به اينجانب نرسد، بديهي است آنها به طريق مقتضي مطلع و به نشاني شما ارجاع خواهند شد. 

البته بديهي است با اعلام رسانه‌اي اين موضوع براي هميشه مردم نسبت به قرعه‌كشي‌هاي اين چنيني خوش‌بيني خود را از دست خواهند داد؛ تأكيد مي‌كنم براي پرداخت حق و حقوق مردم و قولي كه داده‌ايد كوشا باشيد.»

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18320
دسترسی سریع به انجمن ها