عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فرگوسن: کراولي تاون شايسته کسب تساوي بود

فرگوسن: کراولي تاون شايسته کسب تساوي بود
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:19 ق.ظ


فرگوسن: کراولي تاون شايسته کسب تساوي بود
 

مربي شياطين سرخ در صحبتهايي اعلام کرد که تيمش در نيمه دوم در کورس رقابتي نبود


   سرالکس فرگوسن، مربی منچستریونایتددر صحبتهایی زبان به انتقاد از عملکرد بازیکنانش در نیمه دوم دیدار مقابل کراولی تاون که با برتری 0-1 یونایتد همراه بود پرداخت

یونایتد در دور پنجم رقابتهای جام حذفی انگلیس موفق شد تا با یک گل از سد کراولی تاون عبور کند. دراین میان سرالکس فرگوسن اعلام کرد که تیم حریف شایسته کسب نتیجه تساوی در این دیدار بود.

گل نیمه اول وز براون باعث پیروزی یونایتد در این دیدار شد. در پایان این مسابقه فرگوسن گفت:« با توجه به عملکرد تیم ما در نیمه دوم، آنها شایسته یک نتیجه تساوی بودند.بدون شک تعدادی از بازیکنان عملکرد همیشگی شان را به نمایش نگذاشتند.هیچ گله ای از بازی تیم در نیمه اول ندارم.فکر می کنم در نیمه اول خوب بودیم ولی در نیمه دوم اصلا در کورس رقابتی حاضر نبودیم و در هر حرکتی، ما دوم بودیم.این کاملا ناامید کننده بود.شاید تعدادی از بازیکنان ما درک نمی کنند که رقابتهای جام حذفی چیست. این برای آنها بزرگترین درس بود.»
این پیروزی به منزله صعود یونایتد به مرحله یک چهارم پایانی این رقابتهاست وسرالکس به این نکته اشاره کرد که با کنار گذاشتن نتیجه دیدار شنبه شب، شب کراولی در اولدترافورد بود:« مهم نیست که نتیجه دیدار شنبه چه بود، ولی شنبه روز کراولی بود و هیچ شک و شبهه ای درمورد آن نیست.»

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها