عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

تغيير شكل‌گيري مصرف برق با خصوصي شدن نيروگاه‌ها امكان‌پذير است

تغيير شكل‌گيري مصرف برق با خصوصي شدن نيروگاه‌ها امكان‌پذير است
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:20 ق.ظ

 علي كريم‌پور عصر امروز در نشست مطبوعاتي نخستين همايش آموزشي فرصت‌هاي كسب و كار كه در شركت مهام شرق مشهد برگزار شد، با بيان اين مطلب اظهار داشت: روند شكل‌گيري فعاليت‌هاي اقتصادي در دهه‌هاي گذشته نياز به هزينه‌هاي هنگفت داشت و سرمايه‌گذاري‌هايي با حجم بالا صورت مي‌گرفت. 
دبير نخستين همايش آموزشي كسب و كار در بازار الكتريكي برق كشور ادامه داد: در زمان كنوني شركت‌ها به بخش خصوصي واگذار شده و از انحصار دولت‌ها خارج شده است. 
كريم‌پور اظهار داشت: بازار برق نيروگاه‌هاي انتقال برق در زمان كنوني شفاف‌تر و با نبوغ و نوآوري براي تحول اقتصادي رخ داده است. 
دبير نخستين همايش آموزشي كسب و كار در بازار الكتريكي برق كشور با اشاره به مشكلات صنعت برق تاكيد كرد: به علت مصرف نابه جاي صنعت برق در كشور ايجاب مي‌كند، مصرف بالاي برق را در بعضي مناطق كشور قطع كنيم. 
كريم‌پور تاكيد كرد: با كم مصرف كردن انرژي بايد به سوي رقابتي كردن توليدات حركت كنيم و فرهنگ كاهش مصرف انرژي در كشور را پايه‌گذاري كنيم. 
وي ادامه داد: شركت‌هاي خصوصي با بهينه‌سازي مصرف برق نقش عمده‌اي در كاهش ميزان استفاده برق داشته و شكل‌گيري مصرف برق با خصوصي شدن نيروگاه‌ها را تغيير مي‌دهد. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها