عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تغيير شكل‌گيري مصرف برق با خصوصي شدن نيروگاه‌ها امكان‌پذير است

تغيير شكل‌گيري مصرف برق با خصوصي شدن نيروگاه‌ها امكان‌پذير است
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:20 ق.ظ

 علي كريم‌پور عصر امروز در نشست مطبوعاتي نخستين همايش آموزشي فرصت‌هاي كسب و كار كه در شركت مهام شرق مشهد برگزار شد، با بيان اين مطلب اظهار داشت: روند شكل‌گيري فعاليت‌هاي اقتصادي در دهه‌هاي گذشته نياز به هزينه‌هاي هنگفت داشت و سرمايه‌گذاري‌هايي با حجم بالا صورت مي‌گرفت. 
دبير نخستين همايش آموزشي كسب و كار در بازار الكتريكي برق كشور ادامه داد: در زمان كنوني شركت‌ها به بخش خصوصي واگذار شده و از انحصار دولت‌ها خارج شده است. 
كريم‌پور اظهار داشت: بازار برق نيروگاه‌هاي انتقال برق در زمان كنوني شفاف‌تر و با نبوغ و نوآوري براي تحول اقتصادي رخ داده است. 
دبير نخستين همايش آموزشي كسب و كار در بازار الكتريكي برق كشور با اشاره به مشكلات صنعت برق تاكيد كرد: به علت مصرف نابه جاي صنعت برق در كشور ايجاب مي‌كند، مصرف بالاي برق را در بعضي مناطق كشور قطع كنيم. 
كريم‌پور تاكيد كرد: با كم مصرف كردن انرژي بايد به سوي رقابتي كردن توليدات حركت كنيم و فرهنگ كاهش مصرف انرژي در كشور را پايه‌گذاري كنيم. 
وي ادامه داد: شركت‌هاي خصوصي با بهينه‌سازي مصرف برق نقش عمده‌اي در كاهش ميزان استفاده برق داشته و شكل‌گيري مصرف برق با خصوصي شدن نيروگاه‌ها را تغيير مي‌دهد. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها