عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

وحدت رمز موفقيت و پيروزي ملت‌هاست

وحدت رمز موفقيت و پيروزي ملت‌هاست
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:35 ق.ظ

  علي‌اكبر فاميل‌كريمي در شوراي اداري شهرستان نهاوند عدالت‌محوري با هدف كمك به قشر آسيب‌‌پذير جامعه را از جمله ويژگي‌هاي دولت خواند و افزود: در دولت نهم و دهم بستر امنيتي براي توسعه همه‌جانبه اقتصادي در كشور مهيا شده است. 
وي افق‌هاي پيش روي جامعه را افق‌هاي روشن و اميدواركننده دانست و ادامه داد: جامعه‌اي مي‌تواند به افق‌هاي روشن دست يابد كه فرهنگ اجتماعي آن بالا باشد. 
معاون سياسي ـ امنيتي استاندار همدان طراحي شبكه‌هاي اجتماعي معاند نظام توسط دشمن و مقابله با آن را نيازمند توجه بيشتر مردم و مسئولان دانست و در ادامه ابراز داشت: دولت در بحث اشتغال و مسكن گام‌هاي مؤثري برداشته است كه جاي توجه بسيار دارد. 
وي با اشاره به هدفمندسازي يارانه‌ها اضافه كرد: اين طرح موجب تقويت زيرساخت‌هاي سياسي، اجتماعي، اقتصادي و فرهنگي مي‌شود و از اين نظر حائز اهميت است. 
فاميل‌كريمي وحدت را رمز موفقيت و پيروزي هر ملت خواند و گفت: سران فتنه با ايجاد تفرقه و دودستگي آبروي خود را نزد مردم بردند. 
فرماندار نهاوند نيز شهرستان نهاوند را داراي مقام برتر ايجاد اشتغال با 6 هزار و 277 شغل در سال جاري در سطح استان ذكر كرد و ابراز داشت: همچنين اين شهرستان مقام نخست كشور را در زمينه صدور سند روستايي به دست آورده است. 
اسماعيل زارعي‌كوشا به ساخت 3 هزار واحد مسكوني مهر در شهرستان خبر داد و افزود: بزرگترين سد آبي استان همدان در اسفندماه با نام سد گرين با 100 ميليارد تومان كلنگ‌زني مي‌شود. 
وي به ساخت بيمارستان 160 تختخوابي نهاوند با 6.5 ميليارد تومان اعتبار در سال جاري اشاره كرد و ابراز داشت: اين پروژه 60 درصد پيشرفت فيزيكي دارد. 
فرماندار نهاوند در پايان فضاي موجود در شهرستان را فضاي اتحاد و همدلي ذكر كرد و ابراز داشت: با مديريت دستگاه‌هاي اجرايي تلاش مي‌شود مشكلات پيش روي شهرستان حل شود. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها