عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: درهاى آسمان در اوّلین شب ماه رمضان گشوده مى‌شود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد. بحارالانوار، ج93، ص344

مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان خبر داد: توليد بيش از 40 انيميشن در كانون پرورش فكري كودكان كشور

مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان خبر داد: توليد بيش از 40 انيميشن در كانون پرورش فكري كودكان كشور
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:36 ق.ظ

  سيدصادق رضايي در حاشيه مراسم معارفه رئيس جديد كانون پرورش فكري كودكان خراسان رضوي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در 15 سال گذشته 30 عنوان و در سال جاري بيش از 40 عنوان انيميشن در كشور توليد شده است كه نشان‌دهنده اميد كاري ميان كاركنان و توليدكنندگان كانون و افزايش توان توليدات است. 
مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان كشور ادامه داد: خراسان رضوي بايد در حوزه ترويج فرهنگ رضوي در تمام ايران فعاليت پررنگ و هدفمندي را در دستور كار خود قرار دهد. 
رضايي ادامه داد: استانداري خراسان رضوي با توجه به اينكه كودكان و نوجوانان قادر به دفاع از حقوق خود نيستند، بايد از حقوقشان دفاع كند و علاوه بر اين، برگزاري برنامه‌هاي ويژه كودكان و نوجوانان مورد توجه قرار گيرد. 
مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان كشور با بيان اينكه 205 كتابخانه سيار روستايي در كشور فعاليت دارند، اظهار داشت: در حال حاضر 205 كتابخانه سيار روستايي در سطح كشور فعاليت دارند. 
وي ادامه داد: فعاليت اين ميزان كتابخانه سيار روستايي براي كودكان و نوجوانان روستايي در دنيا بي نظير است‌. 
مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان كشور تاكيد كرد: ايران اسلامي تنها كشوري است كه به اين شكل كانوني ويژه، براي كودكان و نوجوانان فعاليت دارد و لازم است در اين زمينه براي بهره‌برداري بيشتر از اين فرصت، برنامه‌ريزي صحيحي انجام شود. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها