عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

محتواي برنامه توسعه پنجم اسلامي است

محتواي برنامه توسعه پنجم اسلامي است
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:38 ق.ظ

 صالح دريانورد در جمع مديران ادارت اين شهرستان اظهار داشت : سند چشم انداز برنامه پنجم به عنوان نقشه راه و حركت پنج ساله كشور است كه خطوط كلي و جزئي سياست‌هاي اقتصادي را در خود دارد. 
وي بيان داشت: بر اساس سياست‌ها و اهداف نهادينه شده مقام معظم رهبري در برنامه توسعه پنجم رشد اقتصادي هشت درصد و بيكاري هفت درصد در نظر گفته شده است. 
مديركل برنامه‌ريزي و بودجه هرمزگان در ادامه افزود: چشم انداز توسعه نه تنها ابعاد اقتصادي، سياسي دارد بلكه رويكرد اسلامي ديني داشته و محتواي اين برنامه اسلامي مذهبي است. 
اين مقام مسئول يادآور شد: ديدگاه برنامه پنجم در كاهش اتكا اقتصاد كشور به درآمدهاي نفتي و سرمايه‌گذاري اين درآمدها استقلال اقتصادي را براي كشور به ارمغان خواهد آورد. 
ديانورد همچنين گفت: براي جلوگيري از تصدي‌گري دولت اصل 44 قانون اساسي، واگذاري 20 درصد عملكرد بخش‌هاي دولتي غير از موارد حاكميتي به بخش خصوصي از اهداف اين برنامه است و با اجراي آن باري از روي دوش دولت برداشته و نفع و صلاح نيز در اين امر است. 
رئيس ميراث فرهنگي و گردشگري هرمزگان نيز كه در اين نشست حضور داشت در ادامه يادآور شد: هرمزگان چهار سال متوالي رتبه برتر گردشگري در ايام نوروز كسب كرده است. 
مهدي دريانوردهرمزي افزود: هرمزگان در نوروز 89 در يك امتياز دهي بسيار فشرده رتبه‌ برتر را به دست آورد كه اين خود بيانگر ميزباني خوب مردم و مسئولان استان است. 
به گفته وي، مسئولان با همدلي و وحدت تمامي مشكلات را برطرف و موجبات آسايش مهمانان ايام نوروز را فراهم كردند. 
دريانوردهرمزي همچنين بيان داشت: آخرين نقطه در سفرهاي كشوري بندرعباس است و هرمزگان جزو استان‌هاي برتر از لحاظ امنيت براي مهمانان است. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها