عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

محتواي برنامه توسعه پنجم اسلامي است

محتواي برنامه توسعه پنجم اسلامي است
یک شنبه 1 اسفند 1389  10:38 ق.ظ

 صالح دريانورد در جمع مديران ادارت اين شهرستان اظهار داشت : سند چشم انداز برنامه پنجم به عنوان نقشه راه و حركت پنج ساله كشور است كه خطوط كلي و جزئي سياست‌هاي اقتصادي را در خود دارد. 
وي بيان داشت: بر اساس سياست‌ها و اهداف نهادينه شده مقام معظم رهبري در برنامه توسعه پنجم رشد اقتصادي هشت درصد و بيكاري هفت درصد در نظر گفته شده است. 
مديركل برنامه‌ريزي و بودجه هرمزگان در ادامه افزود: چشم انداز توسعه نه تنها ابعاد اقتصادي، سياسي دارد بلكه رويكرد اسلامي ديني داشته و محتواي اين برنامه اسلامي مذهبي است. 
اين مقام مسئول يادآور شد: ديدگاه برنامه پنجم در كاهش اتكا اقتصاد كشور به درآمدهاي نفتي و سرمايه‌گذاري اين درآمدها استقلال اقتصادي را براي كشور به ارمغان خواهد آورد. 
ديانورد همچنين گفت: براي جلوگيري از تصدي‌گري دولت اصل 44 قانون اساسي، واگذاري 20 درصد عملكرد بخش‌هاي دولتي غير از موارد حاكميتي به بخش خصوصي از اهداف اين برنامه است و با اجراي آن باري از روي دوش دولت برداشته و نفع و صلاح نيز در اين امر است. 
رئيس ميراث فرهنگي و گردشگري هرمزگان نيز كه در اين نشست حضور داشت در ادامه يادآور شد: هرمزگان چهار سال متوالي رتبه برتر گردشگري در ايام نوروز كسب كرده است. 
مهدي دريانوردهرمزي افزود: هرمزگان در نوروز 89 در يك امتياز دهي بسيار فشرده رتبه‌ برتر را به دست آورد كه اين خود بيانگر ميزباني خوب مردم و مسئولان استان است. 
به گفته وي، مسئولان با همدلي و وحدت تمامي مشكلات را برطرف و موجبات آسايش مهمانان ايام نوروز را فراهم كردند. 
دريانوردهرمزي همچنين بيان داشت: آخرين نقطه در سفرهاي كشوري بندرعباس است و هرمزگان جزو استان‌هاي برتر از لحاظ امنيت براي مهمانان است. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها