عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مدارس علوم ديني شيعه و سني بعد از انقلاب پيشرفت قابل توجهي داشت

مدارس علوم ديني شيعه و سني بعد از انقلاب پيشرفت قابل توجهي داشت
یک شنبه 1 اسفند 1389  11:05 ق.ظ

 به نقل از روابط عمومي مركز بزرگ اسلامي شمال كشور، حجت‌الاسلام والمسلمين ابوالفضل عامري، در جمع ناظرين مدارس علوم ديني و ائمه جمعه اهل سنت استان گلستان اظهار داشت: در آخرين بررسي صورت گرفته در كشور، استان گلستان در زمينه تعامل و وحدت بين شيعه و سني رتبه نخست را كسب كرده است. 
وي تصريح كرد: سياست‌ها و ديدگاه‌هاي نماينده مقام معظم رهبري در استان گلستان عامل اصلي اين وفاق و وحدت عنوان شده است. 
وي نظارت دقيق را عامل رشد و ترقي دانست و افزود: مدارس علوم ديني كشور اعم از شيعه و سني بعد از پيروزي انقلاب اسلامي پيشرفت قابل توجهي داشته است. 
رئيس دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت استان‌هاي گلستان و گيلان با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري، دقت، نظارت و امانت را شرط اصلي يك ناظر كارآمد عنوان كرد. 
حجت‌لاسلام والمسلمين عامري، با بيان اينكه نظارت به منزله دخالت در امور نمي‌اشد، تصريح كرد: هدف اصلي از نظارت، رشد و تعالي يك مجموعه و تقويت نقاط قوت و كاهش نقاط ضعف است. 
رئيس مركز بزرگ اسلامي شمال كشور با اشاره به اهميت مشورت در دين مبين اسلام، اضافه كرد: بايد با بهره‌گيري از نقطه نظرات و هم انديشي فكري در راستاي بهبود كيفيت خدمات در مدارس علوم ديني اهل سنت تلاش كنيم. 
حجت‌لاسلام والمسلمين عامري ا اشاره به تعامل نزديك مديران و مدرسان مدارس علوم ديني اهل سنت استان‌اي گلستان و گيلان با دفتر نماينده ولي فقيه در امور اهل سنت شمال كشور اظهار اميدواري كرد: تا در راستاي ارتقاي سطح كمي و كيفي مدارس علوم ديني اهل سنت گام‌هاي خوبي برداشته شود. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها