عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رسيدگي به فضاي سبز، رنگ آميزي و بهسازي المان شهري و ساماندهي مشاغل

رسيدگي به فضاي سبز، رنگ آميزي و بهسازي المان شهري و ساماندهي مشاغل
یک شنبه 1 اسفند 1389  11:32 ق.ظ

قائم مقام معاون خدمات شهري شهرداري تهران با اشاره به آغاز فعاليت‌هاي اين معاونت در طرح استقبال از بهار، گفت: از ميدان حق شناس تا بهشت زهرا(س)، توسط معاونت خدمات شهري و با همکاري مناطق آن محدوده به طور کامل بهسازي خواهد شد.

به گزارش سرويس «شهري» خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، مهندس محمد احمدي بافنده، اظهار کرد: اين محدوده با مسوليت معاونت خدمات شهري و با همکاري مناطق و ديگر معاونت‌ها، در حوزه عمراني، ترافيکي، زيباسازي، فضاي سبز و غيره به طور کامل بهسازي مي‌شود.

وي با اشاره به اينکه رسيدگي و انجام اقدامات اين چنين در 22 محله محروم شهر تهران انجام مي‌شود، به ديگر برنامه‌هاي اين معاونت اشاره کرد و افزود: رسيدگي به فضاي سبز موجود در تهران و1700 بوستان پايتخت توسط سازمان پارک‌ها انجام مي‌شود و همچنين رنگ آميزي و بهسازي المان شهري، نورپردازي و غيره نيز با نظارت سازمان زيباسازي و يا با استفاده از طرح هاي ارائه شده از سوي اين سازمان انجام خواهد شد.

قائم مقام معاون خدمات شهري به اقداماتي در خصوص ساماندهي مشاغل درطرح استقبال از بهار اشاره کرد و ادامه داد: رفع سد معبر دستفروشان به ويژه در روزهاي پاياني سال، به طور گسترده در تمام شهر انجام خواهد شد،همچنين مبارزه با حيوانات موذي و طعمه گذاري نيز که از ديگر وظايف اين بخش از معاونت است، در حال حاضر آغاز شده است.

احمدي بافنده به فعاليت‌هاي سازمان ميايدن ميوه وتره بار اشاره کرد و گفت: ميادين و بازارهاي ميوه و تره بار نيز چون گذشته هماهنگي‌هاي لازم را با وزارت بازرگاني و وزارت جهادکشاورزي به منظور تامين و توزيع ميوه و مايحتاج شهروندان در شب عيد انجام داده‌اند و آماده خدمت رساني به شهروندان هستند.

وي ادامه داد : شرکت فروشگاه‌هاي زنجيره اي شهروند نيز مانند سنوات گذشته اقدامات خود را گسترش داده و ساعات کار فروشگاه‌هاي خود را بر اساس مراجعه شهروندان در روزهاي پاياني تنظيم خواهد کرد ؛همچنين تخفيفات شهروند که از مدتي پيش آغاز شده بود ادامه خواهد داشت تا شهروندان بتوانند با حداقل قيمت، مايحتاج خود را تامين کنند.

قائم مقام معاون خدمات شهري شهرداري در خصوص ايجاد بازارچه هاي نوروزي از سوي نهادهاي مختلف در نقاط متعدد شهر و حاشيه‌هاي ايجاد شده در کنار اين بازارها همچون حضور دستفروشان و ايجاد سد معبر نيز، گفت: اگر اين بازارها با هماهنگي شهرداري ايجاد شود، ما نيز موظف به ارائه خدمات و همکاري با آنها خواهيم بود اما اگر بدون هماهنگي با شهرداري اقدام به راه‌اندازي اين بازارچه ها شود، مسلما مشکلاتي براي اين بازارها به وجود خواهد آمد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها