عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

آنجلوتي: آنلکا درتمريناتش همه پنالتي ها را گل مي کرد

آنجلوتي: آنلکا درتمريناتش همه پنالتي ها را گل مي کرد
یک شنبه 1 اسفند 1389  11:34 ق.ظ


آنجلوتي: آنلکا درتمريناتش همه پنالتي ها را گل مي کرد
 

کارلو آنجلوتي مربي چلسي در صحبتهايي اعلام کرد که نيکلا آنلکا در جلسات تمريني تيمش تمام ضربات پنالتي اش را مبدل به گل کرده بود و اشلي کول هم با اعتماد به نفس تمام پشت ضربات پنالتي قرار مي گرفت.


   در جریان دیدار شنبه شب چلسی مقابل اورتون در رقابتهای جام حذفی ، چلسی در ضربات پنالتی مغلوب حریف شده و از گردونه رقابتها کنار رفت. پنالتی نیکلا آنلکا توسط تیم هووارد، دروازه بان حریف مهار شد و اشلی کول ضربه پنالتی اش را به تیرک دروازه کوبید. ضربات فرانک لمپارد، دروگبا و اسین هم مبدل به گل شد.

درپایان این مسابقه آنجلوتی به خبرنگاران گرفت:« ما فکرمی کردیم که در ضربات پنالتی قوی و خوب هستیم.ما در جلسات تمرینی ضربات پنالتی را تمرین می کردیم و این بازیکنان بهترین ها بودند.اشلی کول می خواست پنالتی بزند و آنلکا هم در جلسه تمرینی تیم ضربات پنالتی فراوانی را تمرین کرده بود و همه را مبدل به گل می کرد.»

آنجلوتی ادامه داد:« قطعا ما ناامید هستیم. حس ناامیدی فراوانی داریم.اصلا لحظات آسانی نیست.ما برای دو ساعت خیلی سخت تلاش کردیم و فرصتهای فراوانی را خلق کردیم.ما شایسته پیروزی بودیم و بعد از گل لمپارد به خوبی کنترل بازی را در دست گرفتیم.»

مربی چلسی در آستانه دیدار حساس تیمش در لیگ قهرمانان اروپا گفت:« باید در این چند روز آتی به خوبی خودمان را برای دیدار در لیگ قهرمانان اروپا بازیابی کنیم.باید هرکاری انجام دهیم تا بتوانیم به سرعت این شکست را فراموش کنیم.بازی با کپنهاگن بازی مهمی برای ماست.هدف ما این است تا به قهرمانی برسیم.لیگ قهرمانان اروپا ،رقابت بسیار مهمی برای ماست.ما بازی مهمی را پیش رو داریم.»

آنجلوتی ادامه داد:« هرزمانی که در دنیای فوتبال تیم به نتایج مطلوب نرسد،مربی تحت فشار است.من از حمایت فراوانی از سوی سران باشگاه و بازیکنانم برخوردارم و با هم برای پیشرفت تلاش خواهیم کرد.مامی خواهیم در لیگ قهرمانان بمانیم و لیگ برتر را در رتبه چهارم به پایان ببریم.باید در ماه بعدی بهتر از این باشیم.»

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها