عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مورينيو:تيمي را به زمين فرستادم که براي کسب برد کافي باشد

مورينيو:تيمي را به زمين فرستادم که براي کسب برد کافي باشد
یک شنبه 1 اسفند 1389  11:35 ق.ظ

مورينيو:تيمي را به زمين فرستادم که براي کسب برد کافي باشد
 

شنبه شب رئال مادريد موفق شد تا در ورزشگاه سانتياگو برنابئو،با نتيجه 0-2 از سد لوانته عبور کند. دراين ديدار کريم بنزما و ريکاردو کارواليو گلهاي تيم مادريدي را به ثمر رساندند تا رکورد پيروزيهاي خانگي آقاي خاص ادامه داشته باشد


   بدین ترتیب این مربی پرتغالی توانست به 9 سال شکست ناپذیری در دیدارهای خانگی اش در طول سالهای حضورش در پورتو، چلسی، اینتر و رئال ادامه دهد. در پایان این مسابقه مورینیو به خبرنگاران گفت:« من دوست داشتم که تیمم این بازی را کاملا جدی گرفت.دیدارهای پیش از بازیهای لیگ قهرمانان اروپا می تواند خیلی سخت باشد، چون بازیکنان بیشتر برروی رقابتهای اروپایی تمرکز می کنند ولی تیم ما خیلی خوب و متمرکز بازی کرد.»

مربی پرتغالی رئال ادامه داد:« می دانستیم که لوانته می تواند کار را برای ما سخت کند.آنها در خط دفاعی کاملا منسجم بودند ولی ما خیلی زود به گل رسیدیم و اوضاع را تحت کنترل گرفتیم . پیروزی و استراحت دادن به بازیکنان نکات قابل توجه ما بود.»

مورینیو ادامه داد:« ما در حال بررسی و مطالعه درمورد لیون هستیم.رئال مادرید دو مانع برای شکستن لیون دارد. سالهاست که رئال نتوانسته از مرحله یک هشتم پایانی به دور بعد عبور کند،چون هرگز نتوانسته اند لیون را شکست دهند.دوست دارم بدانم که لیساندرو، جیمی برایند و سسار دلگادو بازی می کنند یا خیر. ما باید شرایط مختلف را مورد بررسی قرار دهیم و آماده هر چیزی باشیم.»

مربی رئال دربخش بعدی صحبتهایش در پاسخ به سوالی در رابطه با ترکیب تیمش گفت:« من تیمی را مقابل لوانته به زمین فرستادم که حس کردم برای کسب نتیجه پیروزی کافی است و ما به حریف احترام گذاشتیم، چون می دانستیم که خط دفاع منسجمی دارد.ما باید خلاق و دینامیک باشیم و به همین دلیل بود که 4 بازیکن را در خط حمله به کار گرفتم.فکر می کنم فقط به ژابی آلونسو و مسعوت اوزیل استراحت دادم که در بازی بعدی بازی خواهند کرد.»

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها