عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رييس سازمان حج و زيارت استان قم: پاسخ به شبهات زائران به زبان‌هاي گوناگون ترجمه مي‌شود

رييس سازمان حج و زيارت استان قم: پاسخ به شبهات زائران به زبان‌هاي گوناگون ترجمه مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  11:35 ق.ظ

رييس سازمان حج و زيارت استان قم از ترجمه و انتشار پاسخ به شبهات زائران حج و عتبات عاليات به زبان‌هاي گوناگون در سطح بين الملل خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا ) منطقه قم، اکبر رضايي در حاشيه بازديد از نمايشگاه کتاب تخصصي حوزه در گفت‌وگو با خبرنگاران تصريح کرد: بخش نشر کتاب در حج و زيارت در حوزه نمايندگي ولي فقيه و مرکز تحقيقات حج انجام و در نشر مشعر چاپ مي‌شود.

وي با اشاره به موضوعات انتشارات حج افزود: زمينه آشنايي با جغرافياي عربستان، اسرار حج، پاسخ به شبهات و احکام و مناسک حج در قالب انتشار کتاب براي زائران فراهم مي‌شود.

رييس سازمان حج و زيارت استان قم، در ادامه از پاسخگويي به شبهات زائران خبر داد و ابراز داشت: شبهاتي که براي حجاج و زائران به وجود مي‌آيد پاسخ داده شده و به زبان‌هاي گوناگون در سطح بين المللي منتشر و توزيع مي‌شود.

وي تاکيد کرد: اقدامات پيشگيرانه نسبت به شبهه افکني وهابيون در سفر به سرزمين وحي و عتبات عاليات در ايران انجام و اطلاعات و آگاهي افراد افزايش پيدا کرده و زائران در قبال اين خطرات واکسينه و توجيه مي‌شوند اما پاسخگويي به شبهات زائران به صورت مستدل و مطابق با احکام شرع اسلام و اعتقادات مکتب تشيع انجام مي‌شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها