عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

فرگوسن: قيمت بليت هاي فينال ليگ قهرمانان اروپا كشنده است

فرگوسن: قيمت بليت هاي فينال ليگ قهرمانان اروپا كشنده است
یک شنبه 1 اسفند 1389  11:35 ق.ظ


فرگوسن: قيمت بليت هاي فينال ليگ قهرمانان اروپا كشنده است
 

'الکس فرگوسن' سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس به جمع معترضان به بهاي بالاي بليت ديدار فينال ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا پيوست و آن را براي هواداران 'کشنده' خواند.


    اتحاديه فوتبال اروپا (يوفا) با توجه به برگزاري اين ديدار در هفتم خرداد ماه سال آينده، از پنجشنبه هفته گذشته فروش بليت ها را با قيمتي تقريبا دو برابر نسبت به دو سال گذشته آغاز کرده است.
بر اين اساس قيمت ارزان ترين بليت ها که در معرض فروش براي عموم قرار گرفته، 150 پوند است که به اين مبلغ 26 پوند ديگر نيز براي خدمات اضافه مي شود.
قيمت ارزان ترين بليت هايي هم که در اختيار باشگاه هاي فيناليست قرار مي گيرد، 80 پوند اعلام شده است.
فرگوسن در اين باره گفت: اين موضوع غير قابل باور و نااميد کننده است.
سرمربي منچستريونايتد با ''کشنده'' خواندن قيمت بليت ها براي هواداران خاطر نشان کرد: هيچ کاري از دست مربيان و بازيکنان در اين زمينه بر نمي آيد. نمي دانم چه کار مي توان کرد.
اين مسئله موجب خشم طرفداران فوتبال هم شده است به طوري که ''ميشل برونسکيل'' سخنگوي فدراسيون هواداران در اين باره گفت: از قيمت بليت ها شوکه شده ايم.
وي افزود: چنين قيمت هايي با توجه به وضعيت کنوني اقتصاد، ظالمانه است. يوفا به خوبي مي داند که بسياري از هواداران فقط يک بار در زندگي چنين فرصتي پيدا مي کنند بنا بر اين نبايد بهاي سودجويي اين اتحاديه را بپردازند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها