عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سرمربي آرسنال: بارسلونا مي تواند الهام بخش ما براي فتح چهار جام باشد

سرمربي آرسنال: بارسلونا مي تواند الهام بخش ما براي فتح چهار جام باشد
یک شنبه 1 اسفند 1389  11:35 ق.ظ

 

سرمربي آرسنال: بارسلونا مي تواند الهام بخش ما براي فتح چهار جام باشد
 

' آرسن ونگر' سرمربي آرسنال بر اين باور است که بارسلونا مي تواند الهام بخش توپچي هاي لندن براي فتح چهار جام در اين فصل باشد.


  وي گفت که بازيکنان او در مقابل تيم دسته اولي ليتون اورينت در جام حذفي انگليس در روز شنبه با همان اشتياقي بازي مي کنند که در مقابل قهرمان لاليگاي اسپانيا بازي کردند.
ونگر که مي خواهد با تيمي قوي در مقابل اورينت صف آرايي کند ، تاکيد کرد : ما در هر رقابتي حاضر خواهيم بود. اگر بپرسيد تا کجا، بايد بگويم من معتقدم مي توانيم هر رقابتي را تا انتها طي کنيم. در عين حال به سرعت هم متوقف مي شويم. آنچه که مرا متقاعد مي کند آن است که تيم ما اشتياق و استعداد زيادي براي طي مسير هاي طولاني تر دارد.
آرسنال درحال حاضر درمرحله نهايي جام اتحاديه فوتبال انگليس قرار دارد و بايد در همين ماه با بيرمنگام بازي کند. آنها در رده دوم جدول ليگ برتر هستند و چهار امتياز با منچستريونايتد صدرنشين فاصله دارد.
همچنين به تازگي ديدار خانگي مقابل بارسلونا را برد و اميد اين تيم براي رسيدن به يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا را زنده کرد.
ونگر گفت: در حال حاضر دغدغه ما بازي بعدي است و بازي بعد هم مقابل ليتون اورينت است. ما بازي سختي در مقابل ليدز ، ايپسويج و هادرزفيلد داشتيم . من نسبت به دشواري بازي پيش رو به بازيکنان هشدار داده ام.
سرمربي آرسنال افزود: ما مي توانيم احترام هر کسي را جلب کنيم به شرط آن که در ديدار روز شنبه به خوبي ظاهر شويم. اگر چنين کنيم، مردم تيم ما را تيمي آماده ارزيابي مي کنند که قادر به رويارويي با هر تيمي در هر تورنمنت است.
ونگر گفت: وقتي که شما مردان و يا تيمي در سطحي بالا در اختيار داريد قادر خواهيد بود که به صد در صد اهدافتان در هر بازي برسيد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها