عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سپهر حيدري: هميشه عاشق اينگونه گل زدن هستم

سپهر حيدري: هميشه عاشق اينگونه گل زدن هستم
یک شنبه 1 اسفند 1389  11:36 ق.ظ

سپهر حيدري: هميشه عاشق اينگونه گل زدن هستم
 


اگر بچه ها شب قبل، خوب استراحت کرده بودند، عملکرد بهتري داشتند. تيم ما خيلي خسته بود چون بچه ها شب گذشته خيلي دير خوابيدند و خسته بودند. ما سفر خسته کننده اي را شب گذشته پشت سر گذاشتيم و ساعت 2 بامداد خوابيديم


  مدافع و کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی با شاهین در بوشهر لحظه شماری می کرد و انگیزه فراوانی برای شکست این تیم داشت. وی پس از شکست شاهین در بوشهر با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفتگویی انجام داد که ماحصل آن از حضورتان می گذرد:
ارزیابی شما از بازی برابر شاهین چیست؟

پرسپولیس در مقابل شاهین بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشت. کادر فنی، بخوبی حریف را آنالیز کرده بود. تیم ما به شکلی در برابر حریف ظاهر شد که باید در همان دقایق ابتدایی و حداکثر نیمه اول کار را تمام می کرد اما دوباره با بدشانسی مواجه شدیم و نتوانستیم به گل های بیشتر دست یابیم چرا که اگر توپ هادی نوروزی به تیر دروازه برخورد نمی کرد، می توانستیم بازی قبل را جبران کنیم.

نقاط قوت شاهین در این بازی چه بود؟

مهمترین و اصلی ترین نقطه قوت تیم شاهین، حمید استیلی سرمربی این تیم بود چرا که وی شناخت کافی از تیم ما داشت و توانست حرکات تیمی ما را مهار کند.

بازیکنان چه برنامه ای را برابر حریف داشتند؟

ما برای این بازی یک سال صبر کردیم تا ثابت کنیم آن نتیجه، یک اتفاق بود و با تلاش همدیگر توانستیم تیم شاهین را در زمین خودش شکست دهیم.

چرا پس از گل اول، روند هجومی تیم کاهش یافت؟

بچه های ما فکر می کردند حریف با یک گل، بهم می ریزد اما اینطور نبود و آنها با یک ضربه ایستگاهی به گل تساوی دست یافتند. ما روی یک غافلگیری گل خوردیم و کاری به این ندارم که آن خطای پشت هجده قدم درست یا نه. عما رضا ضربه خوبی زد اما دفاع ما در یک لحظه باز شد و یک گل به حریف تقدیم کردیم. مطمئنا آنها نمی توانستند در جریان بازی به ما گل بزنند. آنها موقعیت چندانی روی دروازه ما نداشتند غیر از چند دقیقه آخر بازی که یک توپ هم به تیر دروازه ما زدند.

گویا سفر خسته کننده ای داشتید؟!

تیم ما خیلی با برنامه در این میدان حاضر شد اما اگر بچه ها شب قبل، خوب استراحت کرده بودند، عملکرد بهتری داشتند. تیم ما خیلی خسته بود چون بچه ها شب گذشته خیلی دیر خوابیدند و خسته بودند. ما سفر خسته کننده ای را شب گذشته پشت سر گذاشتیم و ساعت 2 بامداد خوابیدیم.اگر خوب خوابیده بودیم و درست استراحت می کردیم، بهتر از اینها می توانستیم خواسته های علی دایی را در زمین اجرا کنیم و قطعا به نتیجه بهتری می رسیدیم.

درباره گلی که زدی بگو...

تا حالا نزدیک به 30 گل در لیگ ایران به ثمر رسانده ام که همیشه عاشق اینگونه گل زدن هستم و همیشه منتظر این توپ ها خواهم بود تا باز گلزنی کنم. چند هفته ای است که ما به این روش روی آورده ایم و تمرینات خوبی را انجام داده ایم. این ضربات با برنامه ریزی و کار زیاد تمرین شده و این نشان می دهد که برای این کار زحمت کشیده ایم.


با این برد، باز هم به قهرمانی فکر می کنید؟
ما بردیم تا ثابت کنیم هنوز هم مدعی قهرمانی هستیم. اگر بتوانیم تا قبل از دربی امتیازات دیگری را کسب کنیم، مطمئنا در گروه مدعیان قهرمانی قرار خواهیم گرفت.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها