عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مسابقات ورزشی جام دهه فجر در منطقه ویژه پارس پایان یافت

مسابقات ورزشی جام دهه فجر در منطقه ویژه پارس پایان یافت
یک شنبه 1 اسفند 1389  11:52 ق.ظ

 
 

مسابقات ورزشی جام دهه فجر منطقه ویژه پارس که به مناسبت سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد با معرفی نفرات و تیم های برتر پایان یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس، رییس امور ورزش سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: مسابقات دهه مبارک فجر منطقه ویژه پارس با حضور 500 ورزشکار از شرکت های تابعه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مستقر در پارس جنوبی و شهرهای عسلویه و نخل تقی در قالب 11 رشته در مجموعه فرهنگی ورزشی خلیج نایبند، برگزار شد.

بهرام رضاییان افزود: رقابت های دهه فجر امسال به مناسبت سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 11رشته ورزشی، والیبال، فوتسال، شنا، پینگ پنگ، فوتبال، شطرنج، بدمینتون، دو ومیدانی، طناب کشی، و فوتبال دستی و تیراندازی برگزار شد.

وی با ارائه نتایج این رقابت ها، یادآور شد: رشته فوتبال به صورت چهار جانبه در تاریخ 9/11/89 و با حضور تیم های از عسلویه ،چاه مبارک ، پتروشیمی مروارید و یک تیم از کارکنان منطقه ویژه برگزار شد؛ که در پایان تیم کارکنان منطقه ویژه مقام نخست و استقلال چاه مبارک مقام دوم و تیم فولاد نخل تقی به مقام سوم را کسب کردند؛ این رقابت ها در زمین چمن مجموعه ورزشی خلیج نایبند برگزار شد.

رضاییان ادامه داد: رشته فوتسال نیز که از تاریخ 10/11/89 در سالن چند منظوره خلیج نایبند آغاز شد، هشت تیم با هم به رقابت پرداختند؛ تیم های پتروشیمی آریاساسول، سازمان منطقه ویژه ب و تیم نخل تقی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

رییس امور ورزش منطقه ویژه پارس گفت: در رشته شنا نیز که در دو رده سنی بالای 30 سال و زیر 30 سال  در تاریخ 16/11/89 در استخر مجموعه ورزشی خلیج نایبند برگزار شد در رده سنی بالای 30سال مهدی نبی پور از سازمان منطقه ویژه  با زمان 48/45 دقیقه مقام اول ، فرنوش محمدی  از پتروشیمی پروپیلن جم با زمان 57/45 دقیقه مقام دوم و فرشید کلاه کج از سازمان منطقه ویژه با زمان 93/48 به مقام سوم دست پیدا کردند.

رضاییان یادآور شد: در شنای رده سنی زیر 30سال نیز مالک معروف پور با زمان 00/42 دقیقه از سازمان منطقه ویژه، حسن منصورزاده با زمان 55/43 دقیقه از سازمان منطقه ویژه، علی غلامی زاده با زمان 28/50 دقیقه از پتروشیمی زاگرس به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

به گفته وی، در رشته تنیس روی میز که در با حضور ورزشکارانی از  پتروشیمی مروارید، نفت و گاز پارس، مجتمع گاز پارس جنوبی و کارکنان منطقه ویژه  در تاریخ 16/11/89 در سالن پوریای ولی کمپ گلستان برگزار شد؛ علی پور علی جود بخش از پتروشیمی مروارید مقام اول، یونس چوپانی از شرکت نفت و گاز پارس مقام دوم و پورزاد پوردرویش از پتروشیمی مروارید و علی احمدی از شرکت نفت و گاز به طور مشترک در سکوی سوم ایستادند.

رضاییان ادامه داد: در رشته شطرنج  نیز که در تاریخ 8/11/89 در سالن ورزشی پوریای ولی کمپ گلستان برگزار شد؛ محمد جواد فتحی از سازمان منطقه ویژه مقام نخست راکسب کرد و علی معمر پور از پتروشیمی آریاساسول و تقی وحیدی از پتروشیمی زاگرس به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

رییس امور ورزش منطقه ویژه  پارس، گفت: رقابت های والیبال جام دهه فجر منطقه ویژه پارس، با شرکت پنج تیم و به صورت دوره ای  در تاریخ 9/11/89 در سالن پوریای ولی کمپ گلستان برگزار شد؛ در این رقابت ها که داوری آن توسط داوران بین الملی کشورمان  انجام شد تیم باشگاه پارس جنوبی مقام اول را کسب کرد و تیم پتروشیمی زاگرس و تیم عسلویه به ترتیب در سکوی دوم و سوم  ایستادند.

رضاییان افزود: بانوان ورزشکار شرکت های تابعه صنعت نفت مستقر در منطقه ویژه پارس نیز در مسابقات شنای جام دهه فجر در دو رشته شنای آزاد و قورباغه در استخر مجموعه ورزشی خلیج نایبند با هم رقابت کردند که در رشته شنای آزاد معصومه احمدنیا مقام اول و آمنه عظیمی و مریم ملکی زاده از مجتمع گاز پارس جنوبی به ترتیب به مقام های دوم و سوم نائل آمدند.

وی ادامه داد: در شنای قورباغه که به طول 33 متر انجام شد، مرضیه ثابت از سازمان منطقه ویژه مقام نخست را کسب کرد و معصومه احمدنیا و مریم ملکی زاده هر دو از مجتمع گاز پارس جنوبی به ترتیب در سکوی دوم و سوم ایستادند.

رییس امور ورزش منطقه ویژه پارس یادآور شد: بانوان ورزشکار همچنین در رشته آمادگی جسمانی با هم رقابت داشتند که در پایان مومنه زارعی، روشن زنده بودی و نصیبه سنایی هر سه از پتروشیمی جم مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها