عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پيام تبريك ميرعلايي درپي موفقيت‌هاي«جدايي نادر سيمين» در برلين

پيام تبريك ميرعلايي درپي موفقيت‌هاي«جدايي نادر سيمين» در برلين
یک شنبه 1 اسفند 1389  11:57 ق.ظ

مديرعامل بنياد سينمايي فارابي موفقيت‌هاي اصغر فرهادي و «جدايي نادر از سيمين» را تبريک گفت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،«سيد احمد ميرعلايي» مدير عامل بنياد در پيامي موفقيت هاي اصغر فرهادي را در جشنواره برلين تبريک گفت.

در اين پيام ميرعلايي تصريح کرد:«هنرمند گرامي و فرهيخته و کارگردان تواناي سينماي ايران و هنرمندان و دست اندرکاران فيلم سينمايي «جدايي نادر از سيمين» موفقيت کم نظير شما در کسب رتبه‌هاي ممتاز جشنواره مهم و معتبر برلين در فاصله چند روزه از کسب افتخارتان در نزد مردم و هيات محترم داوران جشنواره بيست و نهم فيلم فجر در زماني که مردم شريف و هنر دوست ايران غرق در شادي‌هاي اعياد هفته وحدت، ميلاد پيامبر مهرباني ها، پيامبر اعظم(ص) و امام ششم شيعيان هستند ، موجب مباهات و شادي دو چندان شد.

موفقيت هاي چشمگير فيلم نجيب و شريف «جدايي نادر از سيمين» بار ديگر اين اميد را در اهالي فرهنگ و سينما دوستان متعهد و مردمي اين سرزمين زنده کرد که سينماي انساني و تاثير گرفته از فرهنگ و تمدن غني ايران زمين مي‌تواند نگاه‌هاي کنجکاو و داوري‌هاي منصف را به سوي خود جلب کند.

اينجانب به نمايندگي از طرف همه کارکنان خدوم بنياد سينمايي فارابي که همواره تلاش خود را معطوف بالندگي سينماي ايران مي‌کنند اين موفقيت‌ها و سربلندي‌ها را به شما و جامعه عزيز سينماي کشور تبريک گفته وبراي همه شما عزيزان آرزوي موفقيت و تندرستي دارم.»

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها