عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رييس فدراسيون كاراته: گرفتن مجوز حضور بانوان مهمترين اتفاق سال بود

رييس فدراسيون كاراته: گرفتن مجوز حضور بانوان مهمترين اتفاق سال بود
یک شنبه 1 اسفند 1389  11:59 ق.ظ

رئيس فدراسيون كاراته با اشاره به برنامه اين فدراسيون در سال 89 گفت: در سال 89 شاهد اتفاقات ارزشمندي در ورزش كاراته بوديم اما گرفتن مجوز حضور بانوان در ميادين بين المللي از اهم اتفاقات در سالي كه گذشت بود.

به گزارش ايسنا،‌ احمد پناهي در گفت وگو با سايت سازمان تربيت بدني اظهار كرد: تقويم سال 89 در فدراسيون كاراته 95 درصد اجرايي شد كه اين آمار با توجه به حجم كاري براي ما بسيار ارزشمند بود. اتفاقات بسيار مهمي در اين سال براي ورزش كاراته روي داد كه اين نشان دهنده عزم ما براي توسعه و پشرفت اين رشته در كشورمان است.

وي تصريح كرد: تيمهاي ملي كاراته در بخشهاي مختلف عنوانهاي مناسبي براي كشورمان به ارمغان آوردند. تيم ملي كاراته جوانان ايران در مسابقات جهاني يونان بر سكوي نخست ايستاد و در مسابقات آسيايي هنگ كنگ نيز تعداد مدالهاي خود را ارتقا بخشيد.

رئيس فدراسيون كاراته افزود: تيم ملي كاراته ايران در بازيهاي آسيايي گوانگجو با وجود از دست دادن يك سهميه براي حضور در اين بازيها موفق شد 2 مدال طلا و 2 برنز را در كارنامه خود به ثبت برساند. اين تعداد مدال براي كاراته ايران بسيار ارزشمند بوده است.

وي با اشاره به حضور بانوان در مسابقات رسمي تاكيد كرد: گرفتن مجوز حضور بانوان با حجاب اسلامي در ميادين رسمي يكي از اتفاقات مهم ورزشي براي فدراسيون كاراته در سال 89 بوده است. اين موفقيت براي كاراته بانوان بسيار اهميت داشت و آنها با كسب مدال در بازي هاي آسيايي جواب اعتماد ما را دادند.

پناهي ادامه داد: براي اولين بار از سوي فدراسيون جهاني كاراته طي نمابري از عملكرد فدراسيون كاراته ايران تقدير شد. در اين نامه رئيس فدراسيون جهاني با اشاره به پيشرفت ورزش كاراته در ميادين بين المللي اين مهم را به ما تبريك گفت.

وي با اشاره به برنامه‌هاي ويژه اين فدراسيون براي بانوان گفت: طي روزهاي 5 لغايت 6 اسفندماه مسابقات انتخابي تيم ملي بانوان را براي حضور موفقيت آميز آنها در مسابقات آينده برگزار خواهيم كرد. ضمن اينكه يك مربي صربستاني نيز در نيمه دوم اسفندماه وارد كشورمان خواهد شد تا در صورت توافق به كادرفني تيم ملي اضافه شود.

پناهي به مراسم تقدير از اولين‌ها در رشته كاراته خبر داد و افزود: اين مراسم در نيمه دوم اسفندماه برگزار خواهد شد و در آن از اولين‌ها در رشته كاراته با نشان هاي افتخار تقدير مي شود، به عنوان مثال از اولين كاپيتان تيم ملي، اولين دبير فدراسيون و غيره تقدير مي‌كنيم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها