عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

.:: Need for Speed Hot Pursuit 1.0.2 iPhone iPod iPad - بازی نیاز به سرعت تعقیب شدید ::.

.:: Need for Speed Hot Pursuit 1.0.2 iPhone iPod iPad - بازی نیاز به سرعت تعقیب شدید ::.
یک شنبه 1 اسفند 1389  12:07 ب.ظ

.:: Need for Speed Hot Pursuit 1.0.2 iPhone iPod iPad - بازی نیاز به سرعت تعقیب شدید ::.

موبایل - بازی آیفون
نیاز به سرعت نامی بسیار آشنا و محبوب که هر گاه نام آن را می شنویم به یاد سرعت، هیجان، شکوه و عظمت می افتیم. سری مسابقاتی که هر کس با یک بار گرفتن سکان اتومبیل های موجود در آن دیگر توان رها کردن آن را ندارد. سری های گذشته این سری مسابقات مورد استقبال واقع شد اما مسیر و رویه بازی Need for Speed را کمی تغییر داد و با محدود کردن بازی به جذابیت آن افزود و بعد از این رویه نوبت به شاهکاری بود که همگان را حیرت زده کند.
این حیرت به صورت تبلیغات عظیم و بسیار وسیع از چند سال گذشته و همزمان با عرضه 2 نسخه قبل تعقیب شدید(Hot Pursuit) آغاز شد و با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی به اوج خود رسید. اما نیاز به سرعت(Need for Speed) قسمت تعقیب شدید به قدری زیبا و جذاب است که به یک مسابقه و جنگ میان ماشین ها مبدل می شود و به حدی قدرت را احساس می کنید که دیگر هیچ چیز در این بازی آیفون برای شما غیر ممکن نیست. از ویژگی های بارز این بازی جنون سرعت می توان استفاده از ماشین ها و سوپر اسپرت هایی نام برد که تعدادی از آنها هنوز به صورت عمومی عرضه نشده و یا به تعداد بسیار محدودی از آنها ساخته شده است. دریفت واقعی و اضافه شدن امکانات جدید به این سری از بازی جنون سرعت آن را به یکی از داغ ترین بازی های اواخر سال 2010 تبدیل کرد و فروش آن هنوز ادامه دارد و استقبال بسیار خوبی نیز از این بازی ماشین مسابقه شده است.

Need for Speed: Hot Pursuit - بازی نیاز به سرعت تعقیب شدید

بعد از قابلیت کپسول نیتروژن این بار نوبت به موتور با توربو و افزایش تضمینی سرعت می رسد. در بازی جنون سرعت تعقیب شدید، نیتروژن به رنگ آبی و توربو با رنگ قرمز از خروجی اتومبیل دیده می شود. قابلیت دیگر این بازی موبایل Need for Speed را می توان از جذاب ترین قسمت ها دانست و آن هم پلیس بودن شما در این سری مسابقات است. در این بازی موبایل شما می توانید یک پلیس باشید و هر کس که در شهر و خارج از شهر از سرعت مجاز فراتر برود را بازداشت کنید.
افرادی که سرعت را یک وسیله برای تفریح می دانند و به قول معروف نیاز به سرعت دارند می توانند به عنوان مضنون اصلی شما قرار بگیرند. اما در روبه رو نیز شما اگر در شهر بی نظمی ایجاد کنید پلیس با ماشین هایی پر قدرت جلوی شما می ایستد که می توانید با کمی تجربه از پس آنها برآیید. شما می توانید به صورت گروهی با روشن کردن بلوتوث و یا وای فای آیفون با دوستان خود این بازی موبایل زیبا را انجام بدهید و با آنها مسابقه بدهید. در کل این بازی آیفون کمی از حالت عمومی خارج شده و کمی حرفه ای تر از نسخه های قبلی می توانید به بازی با آن بپردازید. وب سایت دانلود نرم افزار رایگان بازی آیفون نیاز به سرعت قسمت تعقیب شدید را به تمامی عزیزان همیشه همراه هدیه می دهد. امیدواریم که با دانلود بازی موبایل جنون سرعت نهایت لذت را از این بازی جذاب و پر از هیجان ببرید.
 

برای دانلود در این مکان کلیک کنید

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها