عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تلاش براي دستيابي به الگوي اسلامي – ايراني پيشرفت در برنامه‌هاي مطالعاتي

تلاش براي دستيابي به الگوي اسلامي – ايراني پيشرفت در برنامه‌هاي مطالعاتي
یک شنبه 1 اسفند 1389  12:13 ب.ظ

رئيس مركز مطالعات و برنامه‌ريزي حزب موتلفه‌ي اسلامي، تصريح كرد: بايد تلاش براي دستيابي به الگوي اسلامي – ايراني پيشرفت را در برنامه‌هاي مطالعاتي حزب مورد توجه قرار داد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،رضا رفيقدوست در اجلاس سراسري معاونين مطالعات و مسئولين نظر سنجي حزب موتلفه اسلامي اظهار داشت: خوشبختانه ما در عصري زندگي مي‌كنيم كه حاكميت اسلام و رهبري صالح به نيابت از پيامبران و معصومين عليهم السلام وجود دارد كه بايد قدر بدانيم.

وي افزود: نهضت جهاني اسلام كه امام خميني (ره) بذر آن را در دل ملت‌هاي مستضعف كاشت، جوانه‌هاي آن امروز رخ نشان داده و با رهبري واحد بين امت اسلام در حال حركت است.

رفيقدوست تصريح كرد: روز سرنگوني مستكبرين در حال تحقق است و امروز مي‌بينيم كه قيام گروه‌هاي همگرا و حق طلب در مصر با اسلام ناب در حال جوشش است و ما براي اين برادران ديني در اين مسير پر پيچ و خم آرزوي توفيق و بصيرت مي‌كنيم.

وي با اشاره به حوادث اخير گفت: كساني كه از روش‌هاي باطل در پيگيري نظرات خود استفاده مي‌نمايند جز باطل نمي‌افرينند و با پاي شيطان به بهشت نمي‌توان قدم گذاشت.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با تاكيد بر مورد توجه قرار دادن الگوي اسلامي – ايراني پيشرفت در برنامه‌ها بيان داشت: در گفتمان درون گروهي اصولگرايان تلاش‌هاي ساماندهي حركت جمعي در مسير دستيابي به الگوي اسلامي – ايراني پيشرفت مورد توجه قرار خواهد بود و كساني مي‌توانند منويات مقام معظم رهبري را تحقق بخشند كه بر اساس راهبردهاي ايشان برنامه بهتري ارائه دهند.

رئيس مركز مطالعات و برنامه‌ريزي حزب موتلفه اسلامي ادامه داد: ارائه برنامه‌ براي اداره‌ي كشور، پيش نيازهايي دارد كه ما به عنوان مسئولين مطالعات حزب در سراسر كشور بايد از يكسو برنامه‌هاي حزب را به آن سمت هدايت كنيم و از سوي ديگر در فرآيند برادريابي مومنانه، دوستان و اعضاي حزب را با اين برنامه‌ها همراه كنيم.

رفيقدوست تاكيد كرد: بايد آنچه در توان داريم براي تعالي اين الگو و خيزشي براي اين گفتمان در سراسر كشور برداريم تا زمينه رقابت احسن و اخلاق‌گرا و برنامه محور در انتخابات آتي جايگزين جنگ قدرت شود.

وي خاطر نشان كرد: هر زمان در حزب سازماندهي، مطالعات و پژوهش‌ها رشد و سرعت بيابد ما به حجم وسيعي از نظرات كارشناسي و ارزشمند دست پيدا خواهيم كرد.

رفيقدوست گفت: حزب موتلفه اسلامي در سراسر استان‌هاي كشور بايد براي استان خود در عرصه‌هاي مختلف در راستاي دست يابي به الگوي اسلامي – ايراني پيشرفت بايد برنامه داشته باشد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها