عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

فرمانده هنگ مرزي نگور و جکيگور خبر داد: كشف بيش از 600 كيلو مواد مخدر در مرز

فرمانده هنگ مرزي نگور و جکيگور خبر داد: كشف بيش از 600 كيلو مواد مخدر در مرز
یک شنبه 1 اسفند 1389  12:13 ب.ظ

فرمانده هنگ مرزي نگور و جکيگور از انهدام يک باند بزرگ قاچاق و كشف 642 كيلو مواد مخدر خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه سيستان و بلوچستان، سرهنگ برات ميرشکاري افزود: مرزبانان اين هنگ مستقر در گردان 103 شهيد زنده روح، پس از جمع آوري اخبار و کسب اطلاع از تردد کاروان شتري مواد مخدر بلافاصله تدابير لازم را براي برخورد و متوقف کردن اين کاروان در دستور کار قرار دادند.

وي گفت: مرزبانان با هوشياري و رعايت نکات ايمني و حفاظتي محل تردد کاروان موادمخدر را محاصره کردند.

فرمانده هنگ مرزي نگور و جکيگور تصريح کرد: پس از اجراي کمين تعداد 2 نفر عابر پياده از سمت پاکستان وارد خاک ايران و در تعاقب آن کاروان شتري تعدادي افراد مسلح وارد شدند.

ميرشکاري ادامه داد: بلافاصله ماموران هنگ اقدام به اجراي آتش به سمت کاروان نمونده که متعاقب آن افراد مسلح همراه کاروان به سمت مرزبانان تير اندازي کردند.

فرمانده هنگ مرزي نگور و جکيگور افزود: باتوجه به آتش پرحجم مرزبانان، قاچاقچيان تاب مقاومت را نداشته و با استفاده از تاريکي هوا و وضعيت فيزيکي منطقه به سمت خاک کشور همسايه متواري شدند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها