عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مرد هندي با داشتن 39 زن و 94 فرزند پرجمعيت ترين خانواده جهان را دارد

مرد هندي با داشتن 39 زن و 94 فرزند پرجمعيت ترين خانواده جهان را دارد
یک شنبه 1 اسفند 1389  12:19 ب.ظ

رسانه‌هاي دولتي هندوستان اعلام كردند كه يك مرد با داشتن 39 زن، به عنوان پرجمعيت ترين خانواده جهان لقب گرفت.

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين مرد كه در روستاي «بكت وانگ» در منطقه «مي زوران» در هندوستان زندگي مي‌كند، علاوه بر داشتن 39 زن، 94 فرزند، 14 عروس و 33 نوه دارد و تمامي خانواده در يك منزل چهار طبقه با يكصد اتاق سكونت دارند.

به گزارش ايسنا،‌اين مرد كه خود را «چانا» ناميده است در مصاحبه‌اي با روزنامه ديلي ميل، خاطر نشان كرد: من در ميان تمام اعضاي خانواده‌ام مساوات برقرار كرده‌ام، به طوري كه تمام آنان در رضايت كامل با هم زندگي مي‌كنند. من بزرگترين و پرجمعيت ترين خانواده دنيا را دارم.

همچنين بر اساس اعلام رسانه‌هاي دولتي هندوستان، اين خانواده براي شام 30 مرغ، 60 كيلوگرم سيب زميني و 100 كيلوگرم برنج مصرف مي‌كنند. علاوه بر اين، اين مرد در طول يك سال حتي با 10 زن ازدواج كرده است؛ چرا كه زنان اين روستا اين مرد را خوش تيپ ترين در ميان مردان ديگر اين روستا مي‌دانند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها