عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

ضيافت شام مشايي با شركت‌كنندگان در همايش نقش فناوري‌هاي نوين در ارتقاي زندگي انسان

ضيافت شام مشايي با شركت‌كنندگان در همايش نقش فناوري‌هاي نوين در ارتقاي زندگي انسان
یک شنبه 1 اسفند 1389  12:19 ب.ظ

اسفنديار رحيم مشايي در يك ضيافت شام با ايرانيان خارج از كشور و همچنين برخي از متخصصان ايراني داخل كشور كه براي شركت در همايش "نقش فناوري‌هاي نوين در ارتقاي زندگي انسان؛ فرصت‌ها و چالش‌ها"در كيش به سر مي‌برند، ديدار و گفت‌وگو كرد.

به گزارش خبرنگار سياسي خارجي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين ضيافت شام كه شنبه شب برگزار شد، محمد شريف ملك‌زاده، دبير كل شوراي عالي ايرانيان مقيم خارج از كشور از شركت ايرانيان خارج از كشور در نخستين همايش تخصصي نقش فن‌آوري‌هاي نوين در ارتقاي زندگي انسان تشكر كرد.

در ادامه مراسم برخي از ايرانيان خارج از كشور با مشايي صحبت كرده و مسايل خود را با وي در ميان گذاشتند.

همچنين پس از اين ضيافت شام، مشايي با ديگر ايرانيان خارج ازكشور قرار ملاقات داشت تا به صورت خصوصي و جداگانه با هر يك از درخواست كنندگان ديدار و گفت‌وگو كند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها