عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

/اخباري از پينگ پنگ/ ديدار معوقه از هفته سوم ليگ برتر فردا برگزار مي شود

/اخباري از پينگ پنگ/ ديدار معوقه از هفته سوم ليگ برتر فردا برگزار مي شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  12:23 ب.ظ

يك ديدار باقيمانده از هفته سوم رقابت هاي ليگ برتر فردا در سالن شهيد عضدي تهران برگزار مي شود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)؛ به دليل حضور محمد امين حنطه بازيكن نفت سپاهان و عليرضا ملا رجبي بازيكن صندوق ضمانت صادرات در پروتور اربيل عراق، تنها ديدار باقيمانده از هفته سوم نوزدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر فردا ساعت 16 در سالن شهيد عضدي تهران برگزار مي شود.

نوشاد و نيما عالميان، افشين نوروزي، عليرضا ملا رجبي، منوچهر اسدي، امين ميرالماسي و سيد كمال سيد علي بازيكنان صندوق ضمانت صادرات صدر نشين اين رقابت ها را تشكيل مي دهند و در تيم نفت سپاهان مجيد احتشام زاده، محمد امين حنطه، محسن خطيون، مجتبي اميني، حامد نادري و چنگ لي بازي مي كنند.

سرمربيگري تيم صندوق ضمانت را ابراهيم عليدخت و نفت سپاهان را محمود نظري بر عهده دارد.

تا كنون صندوق ضمانت با 20 امتياز در صدر قرار دارد و پتروشيمي بندر امام نيز با 20 امتياز و سايپا البرز با 12 امتياز در مكان هاي دوم و سوم جدول رده بندي قرار دارند.

** مرحله نيمه نهايي رقابت هاي ليگ دسته يك باشگاههاي كشور امروز در سالن شهيد عضدي تهران برگزار مي شود.

مرحله نيمه نهايي اين مسابقات امروز راس ساعت 16 در سالن شهيد عضدي فدراسيون برگزار مي شود و طي آن تيم هاي نفت و گاز گچساران با مانوش قزوين و نفت آبادان با هيئت آذربايجان شرقي به رقابت خواهند پرداخت. برنده اين دو ديدار فردا ساعت 14 به مصاف هم خواهند رفت.

** مسابقات قهرماني كشور بزرگسالان دختر از 4 اسفند ماه و به مدت سه روز در خانه تنيس روي ميز اصفهان برگزار مي شود.

در اين مسابقات كه بصورت تيمي و با سيستم سوئيت لينگ ( روش بازي 3 از 5 ) برگزار مي شود، پينگ پنگ بازان سراسر كشور با هم به رقابت خواهند پرداخت. در مرحله مقدماتي ورزشكاران در 4 يا 8 گروه بصورت دوره اي با هم به رقابت خواهند پرداخت و مرحله نهايي نيز بصورت تصاعدي 8 يا 16 تيمي برگزار مي شود. در پايان اين رقابت ها به تيم هاي برتر جام قهرماني، حكم و مدال اهدا خواهد شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها