عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

استاندار: سيستان‌وبلوچستان رتبه چهاردهم امنيت در کشور را دارد

استاندار: سيستان‌وبلوچستان رتبه چهاردهم امنيت در کشور را دارد
یک شنبه 1 اسفند 1389  12:38 ب.ظ

استاندار سيستان و بلوچستان با اشاره به اينکه، قانون‌مداري و ايجاد رضايتمندي در ميان مردم، از اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي و دولت مهرورز است، گفت: هرگز نبايد، قانون را فداي مصلحت‌هاي شخصي، گروهي يا سازماني کرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه سيستان‌وبلوچستان، "علي‌محمد آزاد" در همايش رؤساي کلانتري‌ها و فرماندهان پاسگاه‌ها و يگان‌هاي تکاوري فرماندهي انتظامي سيستان و بلوچستان با گراميداشت ميلاد مسعود نبي مکرم اسلام(ص) و تبريک هفته وحدت و تقدير و تشکر از تلاش شبانه‌روزي دستگاه‌هاي امنيتي به‌ويژه نيروي انتظامي در تامين امنيت، بر ايجاد هماهنگي و همدلي بيشتر بين فرماندهان و مسئولان انتظامي و نيز برقراري ارتباط مستمر و قوي‌تر با اقشار مختلف مردم تاکيد کرد.

 

رييس شوراي تامين سيستان و بلوچستان، امنيت مطلوب در استان را حاصل تلاش‌هاي بي‌وقفه سربازان گمنام امام زمان(عج) و نيروي انتظامي در سخت‌ترين شرايط ممکن دانست و گفت: به يمن اين جانفشاني‌ها و همکاري بسيار خوب مردم، سيستان وبلوچستان در حال حاضر رتبه چهاردهم امنيت کشور را از آن خود کرده است.

نماينده عالي دولت در سيستان و بلوچستان همچنين فرصت خدمت در اين استان را از الطاف الهي دانست و افزود: با توجه به حضور اشغالگران، گروهکهاي معاند، اشرار، منافقان، ‌سلطنت‌طلبان و مافياي مواد مخدر در آن سوي مرزهاي سيستان و بلوچستان و نيز شرايط سخت فيزيکي و جغرافيايي، ارزش خدمت در اين استان کمتر از دوران دفاع مقدس نيست.

به گفته آزاد، توليد سالانه 7 هزار تن مواد مخدر در کشور افغانستان و ترانزيت 60 تا 70 درصد آن از طريق مرزهاي سيستان و بلوچستان خود، فشار مضاعفي را به نيروهاي امنيتي و انتظامي تحميل مي‌کند که کشف دهها تن مواد مخدر و نيز شهيد و مجروح شدن تعداد زيادي از نيروهاي انتظامي خود گواه اين مدعاست.

وي تصريح کرد: چناچه شرايط سيستان و بلوچستان بر هر استان ديگري مترتب بود، قدر مسلم مشکلات آن دوچندان مي‌شد و مسئولان تحمل آن را نداشتند.

استاندار سيستان وبلوچستان گفت: با وجود تمامي اين مشکلات، سيستان و بلوچستان داراي مردماني بسيار مهربان، مهمان‌نواز، قدرشناس خدمات نظام و دولت و نيز عاشق ولايت هستند و در تمامي زمينه‌ها با صبر و شکيبايي با مسئولان همکاري مي‌کنند.

استاندار سيستان و بلوچستان "وحدت" و يکصدايي مردم ولايتمدار ايران اسلامي را الگوي موفق بيداري امت اسلامي در جهان دانست و گفت: اين وحدت، آثار و برکات خود را به‌خوبي نشان داده و با تدابير رهبر معظم انقلاب اسلامي، توطئه‌هاي دشمنان طي سه دهه گذشته يکي پس از ديگري خنثي شده يا عقيم مانده است.

آزاد در ميان جمع کثيري از برادران اهل سنت در مسجدالنبي زاهدان، با تبريک هفته وحدت افزود: انقلاب اسلامي ايران امروزه به عنوان الگو و پشتيبان مسلمانان و آزاديخواهان جهان، باعث جوشش امت اسلامي براي سرنگوني رژيم‌هاي ديکتاتوري در منطقه خاورميانه شده است.

وي طنين نداي "الله‌اکبر" از سوي مردم در برخي کشورهاي اسلامي پس از سالها اسارت و وابستگي را، نشانه قدرت و عظمت جهان اسلام دانست و تصريح کرد: اين جوشش و حرکت تا قطع دستان خبيث آمريکا، انگليس و رژيم صهيونيستي از تمامي بلاد اسلامي ادامه خواهد داشت.

استاندار همچنين مردم سيستان وبلوچستان را مردماني تابع نظام و ولايت دانست و وحدت ميان آنها را قابل تحسين خواند و گفت: متاسفانه چهره واقعي و درخشان استان از طريق رسانه‌هاي جمعي، به خوبي منعکس نشده که لازم است تمامي اصحاب رسانه در اين رابطه اهتمام ورزند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها