عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

اپوزيسيون هلند سفر خود به خاور ميانه را لغو کرد

اپوزيسيون هلند سفر خود به خاور ميانه را لغو کرد
یک شنبه 1 اسفند 1389  12:38 ب.ظ

احزاب چپگراي اپوزيسيون هلند اعلام کرده‌اند که سفر به خاور ميانه را پس از آنکه مصر از ليست کشور‌هاي مورد نظر براي سفر حذف شد، لغو کردند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) روزنامه تراوا - چاپ هلند - در اين باره نوشت: برنامه سفر به خاورميانه چند روز پيش به طور ناگهاني تغيير کرده و پس از آن احزاب چپگرا اعلام کردند که در سفر هيات کميسيون خارجي مجلس حضور نخواهند داشت.

فرانس تيمر مانس، نماينده حزب کارگر پس از آنکه به دليل امنيتي، سفرش به مصر لغو شد، اعلام کرد که در سفر خاورميانه شرکت نخواهد کرد.

البيراک، رئيس کميسيون خارجي مجلس هلند نيز به دليل باردار شدن نمي‌تواند در اين سفر شرکت کند.

زماني که مشخص شد رژيم صهيونيستي تلاش کرده تا از سفر هيات هلندي به فلسطين جلوگيري کند، احزاب سوسياليست، سبز چپ و دموکرات‌هاي 66، اين سفر را تحريم کردند. اکنون تنها نمايندگاني از احزاب ليبرال، آزادي و دموکرات مسيحي‌، اتحاديه مسيحي‌ و (SGP) به لبنان، اردن، اسرائيل و بخش‌هايي‌ از سرزمين‌هاي فلسطيني سفر خواهند کرد.

به گفته آلکساندر پختولد، رهبر حزب دموکرات‌هاي 66، ليبرمن، وزير امور خارجه رژيم صهيونيستي به دلايل سياسي و نه به دلايل امنيتي، از ورود نمايندگان مجلس هلند به نوار غزه جلوگيري کرده است.

هاري فان بومل، نماينده حزب سوسياليست در پارلمان هلند معتقد است که بقيه اعضاي کميسيون مي‌بايست سفر خود را نيز لغو کنند اما احزاب ديگر اعلام کرده اند که سفر خود را در روز دوشنبه آغاز خواهند کرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها