عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان زنجان:هداياي رياست جمهوري به خبرنگاران تا پايان سال پرداخت مي‌شود

مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان زنجان:هداياي رياست جمهوري به خبرنگاران تا پايان سال پرداخت مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  12:39 ب.ظ

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان زنجان گفت: هداياي ويژه رياست جمهوري به خبرنگاران تا پايان سال جاري پرداخت مي شود.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه زنجان، علي اسماعيل پور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با وجود اينکه درخواست معرفي 111 خبرنگار براي دريافت هداياي رياست جمهوري از سوي مرکز صورت گرفته بود ولي با رايزني هاي انجام شده، 10 نفر نيز به اين تعداد اضافه شد و 121 خبرنگار براي دريافت هداياي رياست جمهوري به مرکز معرفي شد.

 

وي خاطرنشان کرد: خبرنگاران خبرگزاري‌ها و روزنامه‌هاي کثيرالانتشار بايد براي دريافت اين هدايا از طريق مراکز خود در تهران اقدام کنند.

 

اين مقام مسوول با بيان اين‌که اداره کل ارشاد اسلامي آمادگي دارد ليست کامل خبرنگاران مطبوعات و خبرگزاري‌هاي استان را در بانک اطلاعاتي خود ثبت کند، افزود: اميدواريم بانک اطلاعاتي خبرنگاران استان تا پايان سال تکميل شود.

 

وي با اشاره به اهداي کارت خريد کتاب به 102 نفر از خبرنگاراني که پيش از اين تشکيل پرونده داده بودند، اظهار کرد: جشنواره مطبوعات استان در نيمه اول سال آينده برگزار خواهد شد.

 

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان زنجان با بيان اين‌که فعالان مطبوعات و خبرگزاري هاي استان هنوز هم براي تشکيل پرونده در اداره کل ارشاد فرصت دارند، گفت: تسهيلات ديگري براي فعالان اين عرصه پيش بيني شده است که در صورت تشکيل پرونده مي توانند از آن بهره مند شوند.

 

اسماعيل پور در ادامه به برگزاري بيست و ششمين جشنواره بين المللي موسيقي فجر در زنجان اشاره کرد و افزود: اين جشنواره با حضور 6 گروه موسيقي شامل يک گروه از کشور آذربايجان، يک گروه از جنوب ايران و يک گروه از تهران و همچنين 3 گروه موسيقي از استان زنجان برگزار مي‌شود.

 

وي، زمان برگزاري اين جشنواره را 2 الي 8 اسفند اعلام کرد و گفت: اميدواريم با برگزاري چنين جشنواره‌هايي، چهره زيبايي از هنر موسيقي را به جامعه و مردم عرضه کنيم.

 

مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان زنجان با اشاره به فعاليت 657 هنرمند موسيقي در سطح استان زنجان، اظهار کرد: در سال جاري براي اولين بار در سطح استان مراسم تجليل از هنرمندان عرصه موسيقي آشيقي برگزار شد.

 

وي خاطرنشان کرد: همچنين جشنواره موسيقي استان زنجان در نيمه اول سال آينده برپا مي شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها