عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

لاريجاني پس از وصول لايحه بودجه 90: *كميسيون‌هاي تخصصي از امروز كار خود را آغاز كنند

لاريجاني پس از وصول لايحه بودجه 90: *كميسيون‌هاي تخصصي از امروز كار خود را آغاز كنند
یک شنبه 1 اسفند 1389  12:40 ب.ظ

رييس مجلس شوراي اسلامي پس از آن‌كه لايحه بودجه از سوي رييس‌جمهور به مجلس تقديم شد، با تشكر از دولت براي تديون آن، با بيان اين‌كه لايحه‌ي بودجه‌ي سال 90 را خدمت همه‌ي نمايندگان توزيع خواهيم كرد، اظهار داشت: چون هنوز فرصت است كه نمايندگان پيشنهادات خود را مطرح كنند، مي‌خواهيم كه از امروز بحث بودجه را آغاز كرده و مطالعه كنيم.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، علي لاريجاني با اشاره به تعطيلي فردا خطاب به نمايندگان گفت: فرصت كافي در اختيار داريد. بنابراين يك مقدار به خاطر ضيق وقتي كه داريم همكاري كنيد كه تا آن‌جايي كه ممكن است بتوانيم از زمان استفاده كنيم و كميسيون‌ها هم بتوانند كار خود را زودتر شروع كنند. از كميسيون‌هاي تخصصي هم مي‌خواهيم كه از امروز كار خود را آغاز نمايند.

لاريجاني با بيان اين‌كه 19 روز براي رسيدگي به لايحه‌ي بودجه فرصت داريم، اظهار كرد: خواهش ما اين است كه با توجه به كوتاه بودن زمان اگر بتوانيم در 12 روز اين كار را انجام دهيد به ما كمك كرده‌ايد كه ما هم بتوانيم زودتر بحث بودجه را در مجلس مورد بررسي قرار دهيم. لذا خواهش ما اين است كه كميسيون‌هاي تخصصي از امروز كار خود را در مورد بررسي بودجه آغاز كنند و نمايندگان هم پيشنهادات خود را ارايه كنند.

رييس مجلس شوراي اسلامي افزود: كميسيون تلفيق هم بايد با پيشنهاد نمايندگان در كميسيون‌ها هرچه زودتر شكل بگيرد و نمايندگاني كه در كميسيون‌هاي تخصصي هستند افراد خود را معرفي كنند و كميسيون تلفيق هم به زودي كار خود را آغاز كند؛ چون ابتدا مباحث مربوط به كليات بودجه را دارند و كارها را انجام مي‌دهند، به مرور در كميسيون‌هاي تخصصي پيشنهادات خود را مطرح مي‌كنند و كميسيون تلفيق هم رسيدگي خود را انجام خواهد داد.

وي در ادامه بيان كرد: ما تلاش مي‌كنيم كه بودجه با سرعت بيشتري پيش برود؛ هرچند كه به خاطر تاخير در ارايه‌ي بودجه، زمان ما كوتاه است. لذا تلاش نمايندگان و كميسيون‌ها بر اين باشد كه از زمان بهره بگيرند و بودجه را به پيش ببرند و اميدواريم كه در اين مسير مشكلي پيش نيايد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها