عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نماينده تهران: خاورميانه اسلامي متولد خواهد شد

نماينده تهران: خاورميانه اسلامي متولد خواهد شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  12:41 ب.ظ

نماينده‌ي تهران، ري و شميرانات در نطق ميان دستور خود گفت: در آستانه‌ي 33 سالگرد انقلاب اسلامي ايران، جرقه انقلاب در كشورهاي منطقه نمودار شده است.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، فاطمه رهبر با بيان اينكه كارشناسان بر اين باورند كه همگام با اين پيروزي‌ها،« خاورميانه اسلامي» متولد خواهد شد، گفت: الگو برداري از انقلاب شكوهمند ايران اسلامي در مصر، يمن، عراق، تركيه، لبنان، فلسطين و سوريه، اردن و تونس و ديگر كشورهاي اسلامي با هم و در يك جهت در حركتند.

وي افزود: خواسته‌ي مردم اين كشورها كاملا روشن است، آزادي در تعيين سرنوشت نظام آينده خود، رهايي از حكومت ديكتاتوري و نظامي استقلال در اداره كشور، همكاري با همه كشورهاي اسلامي و همسايه، جلوگيري از نفوذ بيگانگان، عدالت اجتماعي و اقتصادي و پيشرفت كشور، مردم سالاري حقيقي و امنيت داخلي و خارجي.

وي گفت: همه اين علائم نشان مي‌دهد قدرتهايي كه از ديكتاتورهاي منطقه حمايت مي‌نمايند امروز راه به جايي نداشته و كوشش مي‌كنند اين نهضت‌ها را به انحراف كشانده و مانع تغييرات بنيادي شوند.

اين عضو فراكسيوان اصولگرايان با بيان اينكه مردم آگاه و غيور مسلمان منطقه به وظيفه‌ي تاريخي خود عمل مي‌نمايند و نمي‌گذارند اين حركتهاي بي‌نظير مردمي به نفع آمريكا مصادره شود، گفت: از طرفي نبايد گذاشت عده‌اي با ايجاد اختلال اين حركتهاي عظيم عدالت خواهي و اسلام گرايي را به انحراف بكشند زيرا عمر رژيم‌هاي ديكتاتوري در خاورميانه به پايان رسيده و تا سرنگوني آنان گامي بيش باقي نمانده است.

وي افزود: حال كه سردمداران آمريكايي و اسراييلي شرايط خاورميانه را به ضرر خود مي‌بينند در پي برنامه‌ريزي‌ها و اجراي حوادث جديد هستند و مي‌كوشند تا با تمام قدرت و با استفاده از تمام ظرفيتهاي موجود در تمام شبكه‌هاي ماهواره‌اي و اينترنتي، در ايجاد آشوب و بحران در داخل كشور اقدام نمايند و با بهره‌گيري از مهره‌هاي سوخته‌اي چون كروبي، موسوي و خاتمي و ساير عوامل فتنه به اهداف خود نزديك شوند و ايشان نيز آشكارا و بي‌پرده با پيروي از دستورات آمريكا و انگليس و اسراييل عينا به نفع آنان شعار داده و عمل نمايند و به صراحت در مقابل نظام جمهوري اسلامي ايران ايستاده و با راه‌اندازي راهپيمايي‌هاي غير قانوني به ماموريت جديد خود بپردازند.

نماينده‌ي تهران اظهار داشت: حمايت آمريكا، اسراييل، انگليس و گروههاي ضد انقلاب مانند منافقين و سلطنت طلب‌ها و جريان‌هاي ضد انقلاب و تروريستها، همه و همه نشانگر آن است كه اصلاح طلبان در ايران با هدف براندازي نرم و انقلاب مخملي با جمهوري اسلامي ايران در ستيزند، آنان با ايجاد عمليات رواني در جنگ نرم در تغيير نگرش، بدبين سازي شهروندان نسبت به حاكميت، ناكارآمد نشان دادن مسئولان كشور، القاي وجود تبعيض و نبود آزادي، القاي عقب ماندگي كشور نسبت به كشورهاي ديگر، ناديده گرفتن پيشرفت‌ها، القاي ناجي بودن گروه فتنه گر و بقيه موارد در نهايت به نفوذ دشمن و بر هم زدن امنيت ملي اقدام نمودند.

وي در ادامه تاكيد كرد: از كميته بررسي اتفاقات 25 بهمن 89 درخواست مي‌شود در اسرع وقت نتايج بررسي را اعلام نمايند. از دستگاه قضايي در خواست مي‌نمايم بيش از اين با سران فتنه مماشات نكرده و اجازه ندهند اين مزدوران آمريكايي و صهيونيست‌ بيش از اين دل داغدار خانواده شهدا و مردم شريف و انقلابي و با بصيرت را به درد آورند. سوال اينجاست تا كي هر روز شاهد پرپر شدن و به شهادت رسيدن جوانان اين مملكت به دست عده‌اي مزدور و آشوبگر باشيم، تا كي شاهد به آتش كشيدن اموال عمومي و خصوصي مردم و زخمي شدن عده‌اي بي‌گناه به دست نوكران اجانب باشيم؟

رهبر با بيان اين سوال كه تا كي شاهد حرمت شكني‌ها و اهانت‌ها به ارزشهاي ديني و انقلابي خود باشيم، گفت: چه كسي پاسخگوي خون به زمين ريخته شهداي 25 بهمن ماه در تهران است؟ خواص بي‌بصيرت با گذشت 20 ماه از شروع فتنه تاكنون مهر سكوت بر لب نهاده و صد البته كه مردم بصير و انقلابي عدم اعلام محكوميت سران فتنه را هم سويي و همگرايي با مجرمين مي‌دانند.

وي افزود: بركت خون شهداي 25 بهمن ماه سال 89 سبب خيزش عمومي ملت در سراسر كشور عليه سران فتنه گرديد و براي سران فتنه چه مرد و چه زن، جز اجراي اشد مجازات به جرم افساد في الارض و بر هم زدن امنيت ملي خواسته ديگري وجود ندارد.

وي در ادامه بيان كرد: در چنين شرايط حساسي بايد با همت مضاعف و كار مضاعف، گامهاي توسعه و رشد و بالندگي را در مسير تحقق عدالت و الگوي اسلامي – ايراني پيشرفت برداريم و با پرهيز از اختلافات سياسي و سليقه‌اي در دايره اصولگرايي، به ملتهاي اسلامي منطقه اثبات كنيم كه الگويي جز جمهوري اسلامي و ملت ايران را نخواهند داشت و خدا را شاكر باشيم كه در عصري زندگي مي‌كنيم كه بعد از ساليان ظلمت، علاوه به هزاران نعمت خداوند، وجود مقام معظم رهبري را درك مي كنيم. رهبر عزيزي كه با سعه صدر، شجاعت، صلابت، مديريت و مهرباني و نورانيت بار اصلي انقلاب را بر عهده گرفتند.

نماينده‌ي تهران افزود: ما به وجود مبارك رهبر خود باليده و عرض مي‌كنيم اي سيد خراساني، تحول جهاني در حال رخ دادن است و همانطوري كه امام(ره) فرمودند مبارزه داراي 3 مرحله است، اسلامي كردن ايران، اسلامي شدن كشورهاي اسلامي، جهاني شدن اسلام.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها