عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

هلال احمر ‌با 19 پايگاه امدادي به مسافران نوروزي خدمات ارائه مي‌كند

هلال احمر ‌با 19 پايگاه امدادي به مسافران نوروزي خدمات ارائه مي‌كند
یک شنبه 1 اسفند 1389  01:00 ب.ظ

 مير‌فخر‌الدين زاهد پيش از ظهر امروز در جلسه ستاد تسهيلات نوروزي استان اردبيل اظهار داشت: در اين پايگاه‌ها بيش از 286 امداد‌گر و 440 تيم امدادي متخصص حاضر شده و براي نيازمندان در ايام نوروز ارائه خدمات مي‌كنند. 
وي افزود: در اين ايام 17 چادر راهنماي مسافران براي توزيع بروشور و 9 خيمه نماز در ورودي شهرها برپا مي‌شود تا بتوانيم در خدمت مسافران و گردشگران باشيم. 
مديرعامل جمعيت هلال احمر استان اردبيل بيان داشت: در پايگاه‌هاي امدادي نيز 25 دستگاه آمبولانس با تمام امكانات و ست امداد و نجات و همچنين تجهيزات اسكان براي خدمات‌رساني به مسافران و گردشگران نوروزي مهيا‌ است. 
در ادامه اين جلسه احمد محمودزاده، مديركل آموزش و پرورش استان اردبيل نيز ار مهيا بودن 452 كلاس درس براي اسكان فرهنگيان در اين ايام خبر داد و افزود: 56 مدرسه با 293 كلاس با تجهيز به يخچال، تلويزيون و فرش آماده ميزباني از مسافران و ميهمانان فرهنگي به استان است. 
در ادامه اين جلسه مديركل بازرگاني استان اردبيل از آغاز طرح نظارتي ايام نوروز از امروز در اردبيل خبر داد و عنوان داشت: اولويت ما تامين كالاهاي اساسي و نظارت بر ارائه خدمات اعم از مراكز اقامتي، رستوران‌هاي بين‌راهي و مهمانپذير‌هاست كه در اين ايام با گشت‌هاي مختلف در خدمت مسافران و گردشگران هستيم. 
محمدجعفر عظمايي آمادگي اين اداره كل را براي راه‌‌اندازي گشت‌هاي مشترك با ميراث فرهنگي اعلام كرد و ادامه داد: با برپا كردن نيرو‌هاي گشت در ايام تعطيلات نوروزي بازرسي‌هاي خود را به صورت كامل و جامع انجام مي‌دهيم. 
رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان اردبيل نيز از طرح نظارتي دانشگاه علوم پزشكي بر تهيه و توزيع مواد غذايي و ساير مايحتاج مردم خبر داد و گفت: تمام بيمارستان‌ها و پايگاه‌هاي اورژانس ما در اين ايام به صورت آماده‌باش در خدمت مسافران و گردشگران خواهد بود. 
فرهاد پورفرضي افزود: در كنار ارائه خدمات، فرم‌هاي نظرسنجي نيز طراحي شده تا مردم پيشنهادها و نظرات خود را ارائه دهند. 
مديركل راه و ترابري استان اردبيل نيز در اين جلسه از تدبير لازم براي تردد آسان مسافران و گردشگران در جاده‌هاي مواصلاتي استان اردبيل خبر داد و گفت: با توجه به اين‌كه در ايام نوروز بر اساس سوابق سال‌هاي گذشته با بارش برف و كولاك در جاده‌ها مواجه هستيم راهداران ما در اين ايام در كنار برف‌روبي و نمك‌پاشي جاده‌ها اقدام به ارائه خدمات به مسافران و گردشگران در راه مانده مي‌كنند. 
محمد كريم هدايتي از آمادگي اكيپ‌هاي راهداري براي ارائه خدمات در ايام نوروز خبر داد و افزود: با توجه به اين‌كه بيشترين عسل تقلبي در مسير نمين به سمت گردنه حيران عرضه مي‌شود بايد اقدامات پيشگيرانه را از منطقه آغ‌چاي آغاز كنيم تا مسافران و گردشگران با مطالعه بروشور‌هاي توزيع‌شده بتوانند در اين باب آگاهي كسب كنند. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها