عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

وحدت بيشترين نياز امروز جهان اسلام است

وحدت بيشترين نياز امروز جهان اسلام است
یک شنبه 1 اسفند 1389  01:01 ب.ظ

  حجت‌الاسلام حسن انصاري صبح امروز در جمع كاركنان سپاه ناحيه اين شهرستان با گراميداشت هفته وحدت و ميلاد با سعادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت: وحدت ميان مسلمانان از ابتدايي‌ترين نيازهاي قدرتمند شدن مسلمانان است كه بر همين اساس دشمنان براي برهم زدن وحدت ميان مسلمانان نقشه‌هايي كشيده‌اند و ايجاد اختلاف و تفرقه بين مسلمانان را در دستور كار خود قرار داده‌اند. 
وي وحدت و اتحاد مسلمانان را عامل اصلي خشم دشمنان اسلام دانست و گفت: دشمنان براي برهم زدن اين وحدت، برنامه‌ريزي فراواني كرده‌اند كه برهمين اساس ما نبايد با انجام فعاليت‌هاي كودكانه در راستاي نيل به اهداف دشمنان اسلام حركت كنيم. 
انصاري ادامه داد: استكبار جهاني همواره دشمن اصلي مسلمانان بوده و است كه بر همين اساس مسلمانان بايد بر اشتراكات خود متحد شوند تا بتوانند دشمن اصلي را كه بر اثر اختلافات ميان مسلمانان در بلاد مسلمين در حال كشتار بي‌رحمانه مسلمانان است را از جايگاه خود بيرون برانيم. 
امام جمعه لردگان اسلام را ديني سراسر نور و رحمت براي تمام بشريت عنوان كرد و افزود: هركس به ريسمان الهي و قرآن و عترت پيامبر چنگ انداخت، سعادت ابدي را براي خود به ارمغان آورد. 
وي با اشاره به آيه «واعتصموا بحبل الله جميعا ولا تفرقوا» اظهار داشت: ما بايد دستورات الهي را در جامعه اسلامي اجرا كنيم تا در زندگي دچار مشكل نشويم و مسلمانان نشان داده‌اند هنگامي كه با هم متحد مي‌شوند بر بسياري از مشكلات غلبه مي‌كنند. 
انصاري در ادامه با اشاره به اقدامات سران فتنه در ايجاد بلوا و آشوب در كشور، گفت: تجمع فتنه گران در روز بيست و پنجم بهمن نشان داد اعمال و رفتار سران فتنه كه در حمايت از مردم مصر به ميدان آمده‌بودند با گفته‌شان تطبيقي نداشت كه بر همين اساس بار ديگر شاهد دروغگويي و نداشتن صداقت در رفتارشان بوديم. 
وي تصريح كرد: سران فتنه فراموش كردند كه شعار مي‌دادند نه غزه، نه لبنان، ولي اكنون مشاهده مي‌كنيم كه به فكر مردم مصر افتاده‌اند، اين در حالي است كه انقلاب مردم مصر بر گرفته از انقلاب ايران است. 
انصاري تأكيد كرد: سران فتنه با تزوير و دروغ با شعارهايي كه هرگز به آن اعتقاد نداشتن تجمع كرده و آرامش مردم را بر هم زدند كه شاهد زخمي شدن چند تن از هم وطنانمان از جمله دانشجوي شهيد صانع ژاله بوده‌ايم كه برهمين اساس از قوه قضائيه خواهانيم كه فتنه‌گران را به اشد مجازات برسانند. 

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها