عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

شرکت‏های پالایش نفت بندرعباس

شرکت‏های پالایش نفت بندرعباس
یک شنبه 1 اسفند 1389  01:07 ب.ظ

 

شرکت‏های پالایش نفت بندرعباس، امام خمینی(ره) شازند و تبریز با اعمال مدیریت اصولی در زمینه صرفه‏جویی سوخت و انرژی به عنوان واحدهای برتر پالایشی در زمینه مدیریت و بهره‏وری انرژی معرفی شدند.

 

 

به گزارش «نسیم»، توجه مدیریت ارشد سازمان به اهمیت موضوع انرژی، پیگیری موثر مسئولیت‏های مرتبط با انرژی و ایجاد انگیزش سازمانی در افراد مسئول حوزه انرژی، شناسایی تجهیزات انرژی‌بر اصلی و ارزیابی و کنترل بهینه مصارف انرژی برای این تجهیزات، همچنین برگزاری دوره‎های آموزشی مرتبط با انرژی و ارزیابی اثربخشی این دوره ها از دلایل انتخاب این شرکت ها برشمرده شده است.

 

 

 

اندازه گیری مصارف انرژی در سطح کل پالایشگاه، واحدهای فرآیندی و تجهیزات اصلی نظیر کوره ها و بویلر‌ها، تهیه گزارش‏های تحلیلی در این باره، پیگیری و اجرای پروژه های مرتبط با کاهش مصرف انرژی و ارزیابی نتایج این پروژه ها پس از اجرا، جدیدتر بودن پالایشگاه های از دیگر پالایشگاه‌ها، همچنین استفاده از فناوری بالاتر و رعایت مسائل صرفه جویی انرژی در طراحی و ساخت آن‏ها، پایین بودن شاخص انرژی این شرکت ها در میان همه شرکت های پالایش نفت، از دیگر دلایل انتخاب این شرکت ها به عنوان شرکت های برتر بوده است.

 

یا حسین (ع)

salarezeynab

salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها