عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

نخستين جشنواره ملي شعر دانشجويان و طلاب برگزار مي‌شود

نخستين جشنواره ملي شعر دانشجويان و طلاب برگزار مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  01:44 ب.ظ

مدير كل دفتر امور فرهنگي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري از برگزاري نخستين جشنواره ملي شعر دانشجويان و طلاب با هدف توليد محتواي ادبي، ديني و آييني و تقويت پيوند دانشگاه و حوزه در 19 و20 اسفند ماه خبر داد.

به گزارش سرويس صنفي فرهنگي ايسنا، دكتر جليل دارا با بيان اين مطلب افزود: اين جشنواره در دو بخش آزاد و موضوعي و در تمام قالب‌ها (كلاسيك، نيمايي، سپيد و ترانه) برگزار خواهد شد.

وي با اشاره به اتمام مهلت ارسال آثار تا 5 اسفند ماه اظهاركرد: هيچ محدوديتي در قالب، موضوع و حتي تعداد اثر وجود نخواهد داشت و دانشجويان و طلاب مي‌توانند تا تاريخ مذكور آثار خود را به دبيرخانه جشنواره ارسال كنند.

مدير كل دفتر امور فرهنگي وزارت علوم گفت: شركت كنندگان در جشنواره بايد در حال تحصيل در مراكز آموزش عالي، وزارت علوم يا حوزه‌هاي علميه باشند.

وي ادامه داد: به 20 اثر برگزيده كمك هزينه عمره مفرده پرداخت خواهد شد، ضمنا آثار راه يافته به مرحله داوري نهايي، ‌مجموعا در كتابي منتشر خواهند شد و مورد استفاده و بهره برداري علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها