عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نماينده بهاروكبودرآهنگ در تذكري: چرا كميسيون فرهنگي بعد از گذشت 4 ماه هنوز سئوالم را بررسي نكرده است

نماينده بهاروكبودرآهنگ در تذكري: چرا كميسيون فرهنگي بعد از گذشت 4 ماه هنوز سئوالم را بررسي نكرده است
یک شنبه 1 اسفند 1389  02:12 ب.ظ

سخنگوي كميسيون كشاورزي مجلس نسبت به عدم توجه به سوالش از سوي كميسيون فرهنگي بعد از 4 ماه انتقاد كرد.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، عيسي جعفري در تذكري با استناد به ماده 93 آيين داخلي مجلس گفت: طبق بند يك اين ماده هر نماينده‌اي مي‌تواند در خصوص مسائل داخلي و خارجي كشور از وزير مسوول در مورد وظايفش سوال كند.

وي افزود: 4 ماه است كه سوالي در ارتباط با مسائل فرهنگي استان همدان و مشكلات و معضلاتي در ارتباط با برخي همايش‌ها و برخي عزل و نصب‌ها داشته‌ايم كه متاسفانه ظرف اين مدت هنوز كميسيون فرهنگي از بنده دعوتي نداشته كه ببينيم چه كاري قر ار است انجام دهند.

نماينده‌ي بهار و كبودرآهنگ در مجلس تصريح كرد:‌ اگر بنابر اين است كه به اين ماده عمل نشود به ما بگوييد تا ديگر سوال نكنيم.

جعفري ادامه داد: هم‌چنين سوال ديگري در رابطه با وزارت آموزش و پرورش داشته‌ام، چرا كه متاسفانه شاهد افت شديد آموزشي هستيم و بي‌جهت درصد قبولي را بالا مي‌برند و به سوالاتي كه ما مي‌كنيم هم رسيدگي نمي‌شود.

جعفري اظهار كرد: با توجه به سوگندي كه هيات ئيسه خورده به اين آيين نامه عمل كند. مطمئن باشيد يكي از وظايف ما بعد نظارتي است كه بايد عمل كنيم.

لاريجاني از دكتر رضايي درخواست كرد از طرف هيات رئيسه به اين مساله رسيدگي كند كه چرا كميسيون سوال را بررسي نكرده و تاكيد شود سريع‌تر اين موارد در دستور قرار گيرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها