عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نمايندگي گرمسار: 1+5 از بيداري كشورهاي اسلامي عبرت بگيرد

نمايندگي گرمسار: 1+5 از بيداري كشورهاي اسلامي عبرت بگيرد
یک شنبه 1 اسفند 1389  02:13 ب.ظ

نماينده مردم گرمسار مجلس خطاب به گروه 1+5 گفتن: بهتر است از بيداري ديگر كشورهاي اسلامي عبرت بگيريد، به خصوص از كشور مصر كه حامي جگرگوشه شما يعني اسرائيل بود.

به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، عبدالرضا ترابي در نطق ميان دستورش افزود: گروه 1+5 بداند ايران اسلامي در ادامه فعاليت صلح‌آميز هسته‌اي خود مصمم بوده و هرگز تسليم برنامه‌هاي مكرر شما نخواهد شد و در مذاكرات هيچ شرطي را نخواهد پذيرفت و بدانيد دوران شرط و پيش‌شرط‌گذاري تمام شده لذا فرصت پيش‌آمده جهت مذاكره سازنده را از دست ندهيد.

وي افزود: شما راهي جز شناسايي ايران هسته‌اي را نداريد و بايد واقعيت را بپذيريد و بهتر است بر طبل تهديدات نظامي نكوبيد و از ستيزه‌جويي پرهيز كنيد و بدانيد كه ايران هم‌اكنون كشوري قوي و قدرتمند است كه قادر به دفاع از خود در هر شرايطي است.

ترابي همچنين درنطق خود حضور ميليوني مردم در راهپيمايي 22 بهمن امسال را يادآور افتخارآفريني 22 بهمن 57 دانست و عنوان كرد كه سال به سال بر شكوه و عظمت آن افزوده مي‌شود.

وي هم‌چنين با تبريك هفته وحدت اظهار اميدواري كرد، همه مسلمانان همدل و همصدا باشند و افزود: از آنجا كه همگي معتقد به توحيد و پيروان رسول اكرم (ص) و داراي قانون اساسي مشترك يعني قرآن كريم هستيم ديگر بهانه‌اي براي عدم وحدت باقي نمي‌ماند و امت اسلامي را به يد واحده تبديل كرده و فروعات دين نبايد باعث تفرقه شود.

نماينده مردم گرمسار در ادامه گفت: خداي را شاكريم كه با صدور انقلاب اسلامي يكي از خواسته‌هاي اصلي امام (ره) عملي شد و در آستانه 33 سال پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي ايران تحولي عجيب و باورنكردني در كشورهاي اسلامي، عربي و آفريقايي به وجود آمد و آن‌ها با الگوگرفتن از انقلاب اسلامي ايران با فرياد خروش بر عليه حاكمان مستبد خود به خيابان‌ها آمده و همصدا با هم‌ خواستار عزل آن‌ها شدند.

ابوترابي با اشاره به شروع انقلاب از كشور تونس و متواري شدن رييس‌جمهور مستبد آن گفت: اين انقلاب سپس با انقلاب مردم مصر ادامه يافت كه در كمال ناباوري پيروزي مرحله اول انقلاب مصر با 22 بهمن يعني سالروز انقلاب اسلامي ايران هم‌زمان شد كه بدون شك يك معجزه الهي بود.

وي با اشاره به اوج‌گيري بيداري كشورهاي مسلمان افزود: متأسفانه انقلابي كه در كشورهاي فوق شروع شده فاقد رهبري واحد انقلاب بوده و اين خود سردرگمي مردم را در پي دارد. پيروزي انقلاب اسلامي ايران به دليل داشتن رهبري شجاع، مدبر و باصلابت چون حضرت امام (ره) بود كه توانست كشتي عظيم را در درياي متلاطم به ساحل امن برساند.

وي تصريح كرد: در آينده نه چندان دور همه ملت‌ها از ظلم و بي‌عدالتي حاكمان خود به تنگ آمده و تشنه مديريت واحد جهاني هستند تا عدالت را در جهان گسترش دهد و ريشه ظلم و فساد را بخشكاند و آن كسي نخواهد بود جز امام زمان (عج).

وي در سخناني ديگر گفت: آقايان موسوي و كروبي هنوز بر مواضع قبلي خود پافشاري مي‌كنند و دست از لجاجت برنمي‌دارند و هرازچندگاهي مملكت را به آشوب كشيده و آب به آسياب دشمن مي‌ريزند و راه خود را از خيل عظيم مردم جدا كرده‌اند.

ترابي با بيان اين‌كه سخنان و اطلاعيه‌اي تفرقه‌انگيز آنان جز تهيه خوراكي براي رسانه‌اي ضدانقلاب و خارج كشور و آشوب داخلي هيچ فايده‌اي ندارد، گفت: آيا آقايان فريادهاي خيل عظيم جمعيت ميليوني در يوم‌الله 22 بهمن و جمعه گذشته را كه مردم يك‌صدا بر عليه آنان شعار دادند را نشنيده و باور نكردند؟ آنها بايد بدانند ادامه راه جز سنگين‌ترشدن پرونده‌شان در قوه قضاييه و آماده شدن سوالات فراوان كه پاسخي قانع‌كننده براي آن نخواهد داشت، چيز ديگري نصيب‌شان نخواهد شد.

عضو كميسيون اقتصادي مجلس همچنين به اجرايي شدن قانون هدفمندكردن يارانه‌ها اشاره كرد و افزود: با توجه به اجراي اين قانون از آن‌جا كه صنايع كشور و پروژه‌هاي ملي دولتي دچار مشكل اعتباري شده‌اند دولت بايد از محل شش ميليارد دلار بخش صنعت سوبسيد اعلام شده را در اختيار صنايع بزرگ و كوچك قرار دهد تا دچار ركود نشوند.

ترابي همچنين به مشكلات حوزه انتخابي خود اشاره و خواستار رسيدگي مسوولان به آن مشكلات شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها