عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پدر شهيد حسن موحدي و سه جانباز سرافراز اسلام به لقاء‌الله پيوست

پدر شهيد حسن موحدي و سه جانباز سرافراز اسلام به لقاء‌الله پيوست
یک شنبه 1 اسفند 1389  02:15 ب.ظ

پدر بزرگوار شهيد حسن موحدي و سه جانباز سرافراز اسلام بعد از سالها تلاش در تربيت سربازان رشيد اسلام و مجاهدت در راستاي حفظ ارزشهاي انقلاب اسلامي و خدمت به خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران به لقاء الله پيوست.

 

به گزارش ايسنا از روابط عمومي بنياد شهيد و امور ايثارگران، اين پدر بزرگوار روز شنبه در اثر بيماري و کهولت سن بعد از يک عمرخدمت به نظام اسلامي دعوت حق را لبيک گفت و ميهمان فرزند شهيدش شد.

 

حسن موحدي در سال 45متولد شد و با بصيرتي عميق با وجود داشتن سن کم به جبهه حق پيوست از آغازين روزها قيام عليه طاغوت در 19دي 56 وارد عرصه شد و بارها بدليل تظاهرات عليه رژيم مورد ضرب و شتم مزدوران قرار گرفت.

 

در دوران دفاع مقدس در عملياتهاي رمضان و والفجر 4شرکت کرد و سرانجام در ارتفاعات کانيمانکا وقتي با ديگر همرزمانش براي تجديد سازماندهي به مقر مراجعت مي نمود ، بر اثر بمباران هوايي دشمن به شهادت رسيد.

 

علاوه بر شهيد حسن موحدي، سه فرزند ديگر اين خانواده، حسين، حميد و محسن نيز در جبهه‌هاي غرب و جنوب به دفاع از ارزشهاي اسلامي پرداختند و به درجه جانبازي نايل آمدند.

 

سربازان اسلام با انفاس گرم و قدسي پدراني که درس از مکتب حسين (ع) گرفته اند و فرزندانشان عاشورايي ديگر به پا کردند و با اهداي جان و اعضا و جوارح خويش اسلام را احيا نمودند، پرورش يافته اند.

 

روحش شاد و راهش پررهرو باد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها