عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پيام جامعه دانشگاهي كشور در محكوميت فتنه 25 بهمن و شهادت دو دانشجوي مسلمان

پيام جامعه دانشگاهي كشور در محكوميت فتنه 25 بهمن و شهادت دو دانشجوي مسلمان
یک شنبه 1 اسفند 1389  02:19 ب.ظ

جامعه دانشگاهي كشور در محكوميت فتنه 25 بهمن و شهادت دو دانشجوي مسلمان پيامي صادر كردند.

به گزارش سرويس صنفي فرهنگي ايسنا، متن پيام جامعه دانشگاهي كشور به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم

اتَّقُواْ فِتْنَةً لاَّ تُصِيبَنَّ الَّذِينَ ظَلَمُواْ مِنكُمْ خَآصَّةً (سوره الأنفال آيه 25)

دانشجويان و دانشگاهيان سرافراز ايران

درود بيكران الهي بر شما مجاهدان راه خدا و پيشگامان نهضت جهاني اسلام كه در22 بهمن 57 حماسه آفريديد و در22 بهمن 1389 سالگرد انقلاب شكوهمند خود را همزمان با ملت عزيز مصر جشن پيروزي گرفتيد.

امروز نهضت ملت‌هاي مسلمان با الهام از الگوي انقلاب اسلامي در ايران رو به گسترش است و شرايط خاص كشور و منطقه و جهان همه ايجاب مي‌نمايد مردم مسلمان و انقلابي، خصوصاً دانشجويان و دانشگاهيان فرهيخته و ولايتمدار ايران اسلامي با هوشياري و بصيرت، از دستاوردهاي انقلاب اسلامي با جديت هر چه تمامتر مراقبت نموده و با تداوم حضور حماسي خود در صحنه بر اميد و پايداري ملت‌هاي بر پا خواسته در مقابل زمامداران نالايق و حكومت‌هاي وابسته به بيگانه بيفزايند.

با درك چنين ضرورتي دانشجويان و دانشگاهيان دانشگاه‌هاي ايران اسلامي همگام با ملت مسلمان ايران باشكوه‌تر از سال‌هاي گذشته، يكپارچه و متحد در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن 1389 حضور يافتند؛اما با كمال تأسف سران فتنه به دليل عدم بصيرت، طعمه دسيسه‌ها و وسوسه‌هاي اجانب و ايادي مزدور آنها قرار گرفتند و آتش فتنه‌اي را دامن زدند كه به گمان باطل خود، شعله‌هاي آن بر خرمن انقلاب افتد و آمال شيطاني استكبار جهاني را تحقق بخشد.

يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ (سوره الصف آيه 8)

متأسفانه در پي اين حركت كور و بي‌منطق، دو تن از دانشجويان مورد هدف منافقين كور دل دشمنان نظام جمهوري اسلامي واقع گرديدند .

جامعه دانشگاهي كشور ضمن محكوميت جريان فتنه در كشور از دستگاه قضايي مصرانه مي‌خواهد با متخلفان از قوانين، برخورد قاطع و عادلانه نمايد و همچنين از مسئولين محترم كشور مي‌خواهد سياست حمايت از مطالبات به حق كشورهاي اسلامي را در حق تعيين سرنوشت و حاكميت ملي و قطع ايادي بيگانگان تداوم بخشند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها