عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

توصیه لاریجانی به اوباما: به وزیر خارجه مشعوفتان بگویید دلارهایشان را این گونه در منطقه خرج نکنند

توصیه لاریجانی به اوباما: به وزیر خارجه مشعوفتان بگویید دلارهایشان را این گونه در منطقه خرج نکنند
یک شنبه 1 اسفند 1389  02:26 ب.ظ

 
 رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق امروز خود با اشاره به میلاد پیامبر اسلام(ص) به برخی آموزه های ایشان اشاره کرد.

به گزارش خبرآنلاین علی لاریجانی با اشاره به آیه «و شاورهم فی الامر» گفت: پیامبر نیاز به مشورت نداشت ولی این آیه برای این بود که حکمرانان در اسلام بیاموزدند و مشورت کردن را وظیفه خود بدانند.

وی با اشاره به اتفاقات رخ داده در لیبی یمن و بحرین و برخورد با مردم در این کشورها تصریح کرد: اقدامات رخ داده مردم را مصمم تر می کند.

لاریجانی به حمایت های آمریکا از کشورهای مستبد اشاره کرد و اظهار داشت: ایالات متحده همین بلا را سر محمدرضا پهلوی هم آورد و نتیجه آن را هم دیدید.

وی پس از آنکه خطاب به سران برخی کشورهای منطقه گفت «ازسرنوشت تونس و مصر عبرت بگیرید» تصریح کرد: مبارزه امروز مسلمانان از سر مجاهدت است و استقامت در این راه تنها راه نجات است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به آنچه در برخی کشورهای منطقه در حال وقوع است، مسبب برخوردها با مسلمانان را آمریکا دانست و یادآور شد: آمریکا در آینده تاوان رفتارهای خود را خواهد پرداخت.

لاریجانی در ادامه تاکید کرد: آقای اوباما به وزیر خارجه مشعوفشان توصیه کنند که دلارهایشان را اینگونه در منطقه خرج نکنند که عکس نتیجه می دهد.

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها