عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: درهاى آسمان در اوّلین شب ماه رمضان گشوده مى‌شود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد. بحارالانوار، ج93، ص344

آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز از امروز

آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز از امروز
یک شنبه 1 اسفند 1389  02:27 ب.ظ

 مدیرعامل سازمان حمایت با اشاره به افزایش عرضه و تقاضا در ایام پایانی سال از آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز از امروز (اول اسفند ماه) خبر داد.

محمدحسن نکویی‌مهر  با اشاره به آغاز طرح نظارتی ویژه هدفمندسازی یارانه‌ها از آبان، آثار حاصل از اجرای این طرح را مناسب ارزیابی کرد و گفت: علی‌رغم اصلاح قیمت‌ها، بازار از ثبات بسیار خوبی در زمان اجرای قانون برخوردار بود.

بر اساس گزارش شبکه بازرگانیوی افزود: با توجه به اینکه همواره در ایام پایانی سال با افزایش تقاضا مواجه می‌شویم، اجرای طرح ویژه نوروزی پیش‌بینی شده است که از همه ظرفیت‌های موجود و مجموعه‌های مرتبط در اجرای این طرح استفاده خواهیم کرد.

مدیرعامل سازمان حمایت آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز را از اول اسفند ماه اعلام کرد و گفت: هدف از اجرای این طرح اعمال سیاست‌های تنظیم بازار، اصلاح نظام توزیع، نظارت و کنترل قیمت‌هاست که از اول اسفند ماه سال جاری تا دهم ا‌ردیبهشت ماه 1390 است.

وی خاطرنشان کرد: طرح نظارتی ویژه نوروز کالاهایی همچون البسه و پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار، خواربار و شیرینی‌جات، لبنیات، گوشت قرمز، گوشت مرغ، ماهی، قند وشکر، روغن‌نباتی، برنج، انبار و سردخانه‌ها، میادین میوه و تره‌بار و نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا  را شامل می شود .

به گفته نکویی‌مهر، این طرح در بخش خدمات در برگیرنده شرکت‌های مسافربری، حمل و نقل درون شهری و برون‌شهری، اماکن تفریحی و فرهنگی، سیاحتی و زیارتی، واحدهای اقامتی، غذاخوری‌ها و رستوران‌های بین شهری است.

نکویی‌مهر از انجام بیش از 2 میلیون و 600 هزار بازرسی از ابتدای اجرای طرح نظارتی ویژه هدفمندسازی یارانه‌ها تا 24 بهمن ماه  خبر داد و گفت: بازرسی های انجام شده منجر به تشکیل  216 هزار پرونده تخلفاتی  به ارزش بالغ بر 200 میلیارد تومان شده است.

10750403264581828474.jpg

ayoub12

ayoub12
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18320
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها