عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بالا گرفتن اختلافات در خانواده مبارك

بالا گرفتن اختلافات در خانواده مبارك
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:11 ب.ظ

89/12/01 - 10:48
شماره:8912010210
بالا گرفتن اختلافات در خانواده مبارك

خبرگزاري فارس: رسانه‌هاي مصري از بالا گرفتن اختلافات در خانواده رئيس‌جمهور مخلوع مصر و تقاضاي طلاق همسر يكي از پسران او خبر دادند.

به گزارش فارس، برخي از روزنامه‌هاي مصري به افشاي جزئيات زندگي جديد "حسني مبارك " رئيس‌جمهور مخلوع مصر پرداختند و نوشتند: مبارك بطور دايمي در باغ ويلا واقع در "شرم‌الشيخ "، تنها و افسرده در حال سپري كردن اوقات خود است. او از خوردن دارو خودداري مي‌كند و 3 نيروي گارد همواره با او هستند كه مهمترين آنها "هاني لاشين " محافظ شخصي او است.بر اساس اين گزارش، وي در اين مدت دو بار به كما رفته است و حال وي بقدري نامساعد است كه برخي هفته پيش حتي شايعه كردند كه او مرده است. حتي برخي رسانه‌ها اعلام كردند كه "علاء مبارك " پسر حسني مبارك با ارتش تماس گرفته است و از آنها خواسته تا در صورت مرگ پدرش، زمينه را براي يك تشييع جنازه رسمي فراهم كنند.از سوي ديگر يك منبع نزديك به خانواده حسني مبارك اظهار داشت كه "خديجه محمود الجمال " همسر "جمال " پسر ديگر حسني مبارك عصر سه‌شنبه گذشته در شرايطي مشكوك و مبهم با يك هواپيماي شخصي از شرم‌الشيخ به قاهره بازگشته و به همراه "فريدة " فرزندش بلافاصله پس از بازگشت به منزل پدري‌اش رفته است.بر اساس اين گزارش، هنوز دليل اين اقدام همسر جمال مبارك مشخص نيست اما به نظر مي‌رسد كه اختلافات خانوادگي در خانواده مبارك بالا گرفته است و احتمالا همسر جمال مبارك قصد طلاق از او را دارد. به همين دليل جمال مبارك به همراه مادرش سوزان اكنون در لندن به سر مي‌برند و سوزان مانند "ليلي الطرابلسي " همسر "بن علي " ديكتاتور سابق تونس همسر خود را در شرم‌الشيخ تنها و بيمار رها كرده است.

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286860
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها