عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

اخبار ضدونقيض درباره وضعيت جسمي "بن‌علي "

اخبار ضدونقيض درباره وضعيت جسمي "بن‌علي "
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:15 ب.ظ

89/12/01 - 11:23
شماره:8912010155
اخبار ضدونقيض درباره وضعيت جسمي "بن‌علي "

خبرگزاري فارس: در حاليكه برخي منابع خبري از وخامت حال رئيس‌جمهور مخلوع تونس خبر مي‌دهند، برخي گزارش‌هاي رسانه‌اي حتي از مرگ وي حكايت دارد.

به گزارش فارس به نقل از سايت خبري JSSNews، از زماني كه اين سايت خبري فرانسه‌زبان از فرو رفتن "زين‌العابدين بن‌علي " رئيس‌جمهور مخلوع تونس به كما خبر داده، اطلاعات و اخبار زيادي مبني بر وخامت جسمي وي حكايت دارد.

اما از چند ساعت پيش، ديپلمات‌هاي تونسي ساكن اروپاي غربي به نقل از "منبعي موثق " از مرگ بن‌علي خبر داده و اعلام كردند كه مذاكرات درباره برگزاري مراسم خاكسپاري وي در تونس در جريان است.

بنابر اعلام منابع "JSSNews "، بن علي در ساعت 22:30 پنجشنبه گذشته درگذشته است و مذاكرات با دولت تونس براي صدور مجوز دفن وي در اين كشور در جريان است.

به گزارش اين سايت خبري، در حال حاضر مرگ وي تأييد نشده است چرا كه سعي بر آن است كه مراسم تدفين وي طبق آداب و رسوم مسلمانان انجام شود و متوفي در همان روز مرگ به خاك سپرده شود. بنابراين احتمال دارد كه خبر مرگ وي با تأخير سه يا چهار روزه اعلام شود.

بنا بر اعلام ديپلمات‌هاي تونسي، بن‌علي بر اثر مرگ باليني درگذشته است.

بر اساس اين گزارش، اطلاعاتي ديگري نيز وجود دارد مبني بر اينكه "ليلا طرابلسي " همسر بن‌علي كه در ليبي بسر مي‌برد موافقت خود را با قطع دستگاه‌هاي حياتي از بدن بن علي اعلام كرده است.

طبق آخرين اطلاعات منتشره در اين سايت اينترنتي بن‌علي در تنهايي درگذشته است و هيچيك از اعضاي خانواده او هنگام مرگ وي در عربستان سعودي در كنارش نبوده است.

انتهاي پيام/fr/ص

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 263752
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها