عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

در آستانه سالروز میلاد پیامبر اعظم (ص)

در آستانه سالروز میلاد پیامبر اعظم (ص)
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:18 ب.ظ

 

در آستانه سالروز میلاد پیامبر اعظم (ص)، ورزشگاه 4500 نفری شهید باکری درمنطقه 19 پایتخت با حضور شهردار تهران افتتاح شد.

 

 

 

 

در این مراسم که با شرکت جمع کثیری از مردم منطقه و بازیکنان و مسئولان و هواداران تیم تراکتورسازی برگزار شد، شهردار منطقه ضمن خیرمقدم و تبریک به مناسبت هفته وحدت به تشریح گزارشی مختصر درخصوص پروژه ورزشگاه شهید باکری پرداخت.
مهندس عباداله فتح اللهی با اشاره به نامگذاری این ورزشگاه به نام مقدس شهید باکری گفت: شور و هیچان شهدا و شهادت طلبی شهید باکری حال و هوای افتتاح این پروژه را جهادی کرده است.

فتح اللهی درخصوص پروژه شهید باکری گفت: این ورزشگاه در خیابان شکوفه قرار دارد که شرق و غرب منطقه را به هم متصل می کند. با توجه به اینکه این پروژه در یک فضای 5/2 هکتاری از کوره پزخانه های دولتخواه بود، همواره موجب آزار مردم و آلودگی های زیست محیطی می شد . در این راستا با تدبیر دکتر قالیباف مجموعه خلیج فارس در 43 هزار متر مربع شامل امکانات تجاری، آموزشی، تفریحی، خدماتی و درمانی ساخته شد و ورزشگاه 4500 شهید باکری به منظور استفاده از امکانات ورزشی در اختیار فوتبال دوستان و نوجوانان منطقه قرار گرفته است.

به گفته شهردار منطقه از ویژگی های مجتمع تجاری اداری خلیج فارس تأمین 210 دستگاه پارکینگ و تأمین خدمات اداری و تجاری براس شهروندان است

یا حسین (ع)

salarezeynab

salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها